Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Hogy lehet megoldani a bölcsit, ha mindkét szülő reggel hattól dolgozik?

Még nem tartunk itt szerencsére, de a párom három műszakos (az egyik reggel hattól, teljesen kiszámíthatatlan, hogy melyik napokon), én pedig minden nap fixen hattól dolgozhatnék. A körzetes bölcsi beveszi ilyen korán, vagy ebbe a munkakörbe már nem tudok visszamenni?

2017. márc. 28. 12:21  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Nézz utána a bölcsőde nyitvatartasanak. Nálunk Pl 7tol van nyitva, onnantól fogadnak gyereket.

Bébiszitter, szomszéd, rokon, barát aki el tudja vinni később? Ilyen picinek nem szabadna ennyire korán kelnie...

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2017. márc. 28. 12:26 Privát üzenet

Ha Te hatra mesz, vagy ferjed, akkor gondolom fel 6 korulre vinned a gyerkocod (vagy ha kozelebb a bolcsi 3/4), azaz 5-kor kelteni kene legkesobb...ez nagyon korai.

Nalunk azt hiszem 6.30-tol van ugyelet, de en inkabb beszelnek masik munkakorrol/-idorol bent, vagy ferjem beszelne.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2017. márc. 28. 12:26 Privát üzenet

Nálunk 6-tól van bölcsöde.

Szerintem a helyzetetek nem megoldható munkahelyváltás vagy külső segítség (rokon, fizetett alkalmazott) bevonása nélkül.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2017. márc. 28. 12:29 Privát üzenet
a munkahelyeden nem lehet megbeszélni, hogy 7-től kezdenél, vagy hatórásra visszamenni, vagy nem olyan rugalmas?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2017. márc. 28. 12:40 Privát üzenet
Első körben a bölcsődét kell megkérdezned.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2017. márc. 28. 12:40 Privát üzenet
Ezt nem valószínű, hogy meg tudod oldani segítség nélkül, a legkorábban nyitó bölcsik is 6-kor nyitnak, de sok helyen később. Inkább a munkahelyen kérdezd meg a csúsztatás lehetőségét. Vagy keressen valamelyikőtök másik munkát.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2017. márc. 28. 12:55 Privát üzenet
Én nem abban látom a problémát, h 6 ra lehet-e vinni a gyereket, hanem inkább abban, h egy ilyen kicsi gyereknek még túl korai a fél6-os kelés is. Munkahelyváltál inkább, elsősorban Neked.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2017. márc. 28. 13:16 Privát üzenet
Nem valószínű, nálunk is 6-tól van ügyelet a bölcsiben, és akiket olyankor hoznak sokszor lefekszenek aludni míg a többiek megérkeznek, nagyon korai ez nekik :(

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2017. márc. 28. 13:37 Privát üzenet
Valaki szólhatna a lányomnak, hogy nem egészséges 5 és 1/2 6 között kelnie... mert születése óta ekkor ébred és ez nekem nem egészséges...

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2017. márc. 28. 13:41 Privát üzenet
9-es, nyilván más ha magától akkor ébred, mint ha fel kell ébresztened a legmélyebb álmából hajnali 5-kor, ez utóbbi nem túl egészséges egy bölcsis korú kisgyereknek. Nekem 3/4 7-kor kell keltenem, de még az is sokszor megviseli. Kérdező, szerintem is meg kellene probálnotok a munkátatóitokkal beszélni, vagy segítséget kérni nagyszülőktől, rokontól, stb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2017. márc. 28. 14:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményed az olyan 7-8 éves gyerekek szüleiről akiket a szülő reggel elenged az utcára, hogy menjen csak nyugodtan játszani, majd egész nap rá sem néz, este 8-9 óra felé keresi?
Szerintetek ez normális?
Minden este és reggel szomorú vagyok, ez mi lehet?
Mivel foglalkoznak azok a szülők akik a gyereküket audival viszik suliba? Minden reggel? Hát biztos nem dolgoznak.
3 éves gyermeketeket hány órakor szoktátok lefektetni és hány órakor szoktátok felkelteni?
Hogyan oldjátok meg a gyermeketek ha mindkét szülő korán reggel dolgozik?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!