Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy lehet megoldani a bölcsit...

Hogy lehet megoldani a bölcsit, ha mindkét szülő reggel hattól dolgozik?

Figyelt kérdés
Még nem tartunk itt szerencsére, de a párom három műszakos (az egyik reggel hattól, teljesen kiszámíthatatlan, hogy melyik napokon), én pedig minden nap fixen hattól dolgozhatnék. A körzetes bölcsi beveszi ilyen korán, vagy ebbe a munkakörbe már nem tudok visszamenni?
2017. márc. 28. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Nézz utána a bölcsőde nyitvatartasanak. Nálunk Pl 7tol van nyitva, onnantól fogadnak gyereket.

Bébiszitter, szomszéd, rokon, barát aki el tudja vinni később? Ilyen picinek nem szabadna ennyire korán kelnie...

2017. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha Te hatra mesz, vagy ferjed, akkor gondolom fel 6 korulre vinned a gyerkocod (vagy ha kozelebb a bolcsi 3/4), azaz 5-kor kelteni kene legkesobb...ez nagyon korai.

Nalunk azt hiszem 6.30-tol van ugyelet, de en inkabb beszelnek masik munkakorrol/-idorol bent, vagy ferjem beszelne.

2017. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk 6-tól van bölcsöde.

Szerintem a helyzetetek nem megoldható munkahelyváltás vagy külső segítség (rokon, fizetett alkalmazott) bevonása nélkül.

2017. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a munkahelyeden nem lehet megbeszélni, hogy 7-től kezdenél, vagy hatórásra visszamenni, vagy nem olyan rugalmas?
2017. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a bölcsődét kell megkérdezned.
2017. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem valószínű, hogy meg tudod oldani segítség nélkül, a legkorábban nyitó bölcsik is 6-kor nyitnak, de sok helyen később. Inkább a munkahelyen kérdezd meg a csúsztatás lehetőségét. Vagy keressen valamelyikőtök másik munkát.
2017. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Én nem abban látom a problémát, h 6 ra lehet-e vinni a gyereket, hanem inkább abban, h egy ilyen kicsi gyereknek még túl korai a fél6-os kelés is. Munkahelyváltál inkább, elsősorban Neked.
2017. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem valószínű, nálunk is 6-tól van ügyelet a bölcsiben, és akiket olyankor hoznak sokszor lefekszenek aludni míg a többiek megérkeznek, nagyon korai ez nekik :(
2017. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Valaki szólhatna a lányomnak, hogy nem egészséges 5 és 1/2 6 között kelnie... mert születése óta ekkor ébred és ez nekem nem egészséges...
2017. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es, nyilván más ha magától akkor ébred, mint ha fel kell ébresztened a legmélyebb álmából hajnali 5-kor, ez utóbbi nem túl egészséges egy bölcsis korú kisgyereknek. Nekem 3/4 7-kor kell keltenem, de még az is sokszor megviseli. Kérdező, szerintem is meg kellene probálnotok a munkátatóitokkal beszélni, vagy segítséget kérni nagyszülőktől, rokontól, stb.
2017. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!