Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha nem jöttünk ki a gondozókka...

Ha nem jöttünk ki a gondozókkal, éreztetnéd ajándékban?

Figyelt kérdés

Bölcsödei ballagás.

Én úgy voltam eddig az egésszel, hogy voltak ugyan néha viták, neheztelések (pl 16 után értem a gyerekért, férjem este 18- ig dolgozik minimum), de alapvetően szerintem átlagos "bölcsiéveket" zártunk.


De erre ballagáson..

A gondozó akivel beszélgettem pár szót, közli a többi dolgozóval, hogy úgy inna pezsgőt..

Kicsit magamra vettem, tekintve, hogy velem beszélgetett, amikor ez eszébe jutott. Férjem azt mondja ne foglalkozzak vele, de nekem meg az jutott eszembe konkrét utolsó napra meglepem egy kaspós virággal és egy minipezsgővel...


2017. jún. 23. 20:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%
Lótúrót nem vennék így neki. Vagy akkor csak a kispezsgőt, viszontcélzásképp, egy hasonlóan őszinte mosollyal. Amúgy is ballagáskor lett volna ott az ideje, de így ne bánd, hogy lecsúsztál róla.
2017. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom! Szerintem túl reagálod!
2017. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ezt nem is tudom eldönteni. Lehet tulreagálom.

De ha mégis kapna pezsgőt, legfeljebb nem veszi célzásnak akkor, pont úgy, ahogy nekem sem kellene az elejtett mondatát..

2017. jún. 23. 22:17
 14/23 A kérdező kommentje:

Gondoltam pont annyi lenne mellé a komment, amit tőle kaptam.

...és egy kis pezsgő, mert hiányolta a ballagáson :)

2017. jún. 23. 22:20
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Makszemnyit élénk a fantáziád
2017. jún. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%

Nincs problemad ezert csinalsz magadnak...

;)

2017. jún. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

Ohh, atyám.

Inkább neked kène egy kis pezsgőt inni, hogy lehiggadj! Honnan sikerült behalluci álni, hogy ez azt jelenti, hogy nem szerette a gyereked???

2017. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit túlfantáziáltad. Szerintem egyszerűen csak megkívámt egy pohár pezsgőt. Ettől függetlenül egy bölcsödei ballagásból nem csinálnék nagy ügyet, egy virág megteszi jelképes ajándékként.
2017. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%
Hallgass inkább a férjedre, és ne gondolkodj annyit. Mindenki jobban jár majd.
2017. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is kicsi a valószínűsége hogy ebben bármiféle célzás volt. Amikor elolvastam a kérdést nekem le sem esett, hogy mit is vettél magadra de látom nem csak én nem értettem. :-)

Szóval szerintem: ballagás, évzárás, egyenlő ünnepség valamilyen szinten, ezért eszébe jutott hogy jól esne egy behűtött pezsgő. De akár bort is mondhatott volna, ha azt szereti...

Ne kattogj rajta, totál felesleges!

2017. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!