Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha nem jöttünk ki a gondozókka...

Ha nem jöttünk ki a gondozókkal, éreztetnéd ajándékban?

Figyelt kérdés

Bölcsödei ballagás.

Én úgy voltam eddig az egésszel, hogy voltak ugyan néha viták, neheztelések (pl 16 után értem a gyerekért, férjem este 18- ig dolgozik minimum), de alapvetően szerintem átlagos "bölcsiéveket" zártunk.


De erre ballagáson..

A gondozó akivel beszélgettem pár szót, közli a többi dolgozóval, hogy úgy inna pezsgőt..

Kicsit magamra vettem, tekintve, hogy velem beszélgetett, amikor ez eszébe jutott. Férjem azt mondja ne foglalkozzak vele, de nekem meg az jutott eszembe konkrét utolsó napra meglepem egy kaspós virággal és egy minipezsgővel...


2017. jún. 23. 20:54
1 2 3
 21/23 jafnrétti ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon túlreagálod. Nekem van a családomban pedagógus is, bölcsis gondozó is, nyárra a tökük tele szokott lenni, pedig szeretik a gyerekeket, de örülnek, ha vége az évnek, elmehetnek szabira, és igen, sokszor elhangzik, hogy "pezsgőt bontunk, ha végre vége az évnek". Ezt felesleges magadra venned, csak várják, hogy végre szusszanjanak egyet.
2017. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez eszembe se jutott volna. Én is mondtam már olyat hogy most jól esne egy pohár hideg sör, mikor a nagy melegben kint játszóztunk a gyerekkel, de nem azért mondtam hogy meg akarok tőle szabadulni vagy el akarom felejteni csak mert jólesett volna.


Szerintem picit túlgondoltad a dolgot.

2017. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
40%
Lehet én vagyok a helikopter, de én annyira utálom ezt a "mindenkinek mindig borravalót, zsebbepénzt, ajándékot stb. még akkor is, ha meg se érdemli, vagy a hátunk közepére se kívánjuk" népszokást.
2017. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!