Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Járhat e a gyerek bölcsibe ha...

Járhat e a gyerek bölcsibe ha én szabin vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kicsit bonyolult és hosszú volt mire ide eljutottunk, de 18ától megyek vissza dolgozni, illetve akkor kezdem kivenni a szabikat 30 napot. A lányunk pedig 25én kezdi a beszokást a bölcsibe, ami 2 hét. Most nem tudom, de mivel otthon leszek, ezért m mehet a gyerek? Most beszokik, és utána akkor mehet legközelebb ha én már ténylegesen dolgozni fogok??

Persze majd tisztázom ezt személyesen is, de kíváncsi vagyok ki hogy tudja. Köszi


2017. szept. 17. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen mehet mert te már dolgozni fogsz hivatalosan (az mellékes h szabin leszel még pár hétig).

Én is azt javaslom h menj dolgozni, mert igy legalább az első betegségnél otthon lehetsz vele.

2017. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 buszter válasza:
53%

vidd a bolcsibe ... had szocializalodjon az a gyerek ... picike de kell neki a tarsasag ... meglatod megszereti es majd akkor fog sirni amikor haza akarod vinni. sok jot fog tanulni. lehet eleinte nyafizni fog .... de rajtad ne lassa hogy aggodsz .... majd ugy hagydd ott ha eljon az ideje mintha ez lenne a vilagon a legjobb hej .... ha a szived megszakad amikor sir meg akkor is csak mosojogj es integess neki majd hagydd ott.. neki ez a legjobb meglatod sok jot tanul majd ott. ha te nem birod akkor ferjed hordja a gyereket a bolcsibe :) (en ferj vagyok, felesegem mar amikor elindultunk otthonrol bogott... 6 eve en hordom nagyobbikat oviba kicsit 1 eve bolcsibe)


neked meg vegre lesz egy kis idod pihenni. ES NE TAKARITS OTTHON HANEM PIHENJ :) elvezd hogy egyedul lehetsz .... legalabb egy kicsit amig szabin vagy .... menj el setalni, shoppingolni... kenyeztesdd magad mert nem tart sokaig ....


Tapasztalatbol mondom kislanyom most 3 eves iden kezdte az ovit alotte bolcsizett o is :)


most ott tartunk hogy ugy megy az oviba hogy hatra se nez csak beszalad ... pedig csoport valtas volt es az ovi is uj tehat uj ovoneni is van. azok a gyerekek akik nem jartak bolcsibe nagyon nehezen szoktak be .... bolcsisek siman mentek.

33/F - 2 gyerek F/6 L/3

2017. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 buszter válasza:
atolvastam a kerdesedet megegyszer .... a jogi reszre nem tudok valaszolni :(
2017. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megkérdeztem személyesen is, mehet nyugodtan. Csak nekem is meg páromnak az rémlett azt mondtám szülőin.. de nem :)
2017. szept. 22. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!