Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsiseknek, milyen dalokat,...

Bölcsiseknek, milyen dalokat, énekeket lehet előadni Mikulásra?

Figyelt kérdés
Felkèrtek a bölcsödében a nevelõk, (mivel hogy tudok gitározni),hogy adjak elõ egy kis mūsort, a mikulási ünnepségen. Ötletek szeretnék, hogy milyen énekeket, dalokat adjak elõ.

2017. nov. 20. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*egyik a hull a ho mesebeli álom Télapo zuzmarát fujdogál az ágon a kis nyul didereg me
2017. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11


megbújik a földön, nem baj ha hull a hó, csak vadász ne jöjjön.


Talán nem igazán jó, a vadász miatt.

2017. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12,én ezt a dalt nagyon szeretem, nekem olyan nagyon kellemes hangulata van, én is ott tanultam. Nem akadtam fenn a vadászon. Konstatáltam, hogy van olyan a Hófehérkében is, és tök jó, hogy a dalban nem vadássza le a nyulat; nekem ez jó volt, engem nem zavart. Pozitív volt, mert maga a vadászat nem volt benne, meg amúgy is, ez ilyen ősi mesterség féle volt, de nem hinném, hogy a társaim közül bárki maga elé vizualizált volna egy halott nyuszit, de mindegy, hát majd a kérdező ítélkezésére bízzuk; különben lehet, hogy azt a dalt már tanulták. :)
2017. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13


Kétlem, hogy bölcsiben tanulták volna, mert a 60-as években alsó tagozatos ének tananyag volt.


És semmi köze a magyar dalokhoz, teljesen idegen dallamvilág.

2017. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*jaj, bocsi,tényleg nem óvodáról volt szó, én az óvodában tanultam, iskolában nem hallottam ezt a dalt, óvodában tanultuk:)
2017. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!