Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van olyan aki a bolcsodebe...

Van olyan aki a bolcsodebe otthonrol hord etelt be a picinek? '

Figyelt kérdés
Ha igen akkor ki mit visz a kb 15 honaposnak?

2017. dec. 1. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ja és:

"Aki lepontozta a válaszokat látott már életében bölcsődet belülről?"

Igen láttam, sőt építettem is és újítottam is.

2017. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
utolsó, mármint akkor mikor gyerekek és dolgozók is voltak benne? Az új törvények miatt még házi sütit se lehet bevinni nemhogy otthon készült ételt.
2017. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"mármint akkor mikor gyerekek és dolgozók is voltak benne"

Nem teljesen értem, de megpróbálok válaszolni.

Igen működés közben is "láttam".

De nem igazán értem a problémát.

Persze, hogy nem lehet házi sütit bevinni, de a spec készételt csak egy gyermek eszi, nem mind.

Az anyatejes hűtőbe is "otthoni" tej kerül! Ott sincs gond!

2017. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyan ételt nem lehet bevinni, amiből minden gyerek eszik. De olyat, amit csak az enyém, mert érzékeny valamire, olyat lehet. Régen kellett antsz engedély, de úgy tudom, azóta már hivatalosan sem kell csak az orvosi papír, hogy érzékeny. A lányom sulijában egyébként van erre külön mikro, és még így sem nyitja ki senki az ételest, nehogy szennyeződjön. Tehát zárva odaadja, zárva, melegen kapja vissza.
2017. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!