Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Édesanyák ti, hogy dolgozzátok...

Édesanyák ti, hogy dolgozzátok azt fel, hogy a kicsi lányotok elakar költözni otthonról?

Figyelt kérdés
Az én kislányom is bejelentette pár pár hónapja, de én nem akarom engedni neki.
2017. nov. 16. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Hány éves az a "kicsi" lány?
2017. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves?
2017. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, mit is takar a "kicsi" lány.
2017. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
20 lesz jövőhónapban
2017. nov. 16. 12:41
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
20 évesen felnőtt nő, azt csinál amit akar
2017. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

20 évesen felnőtt nő (lehet te sem laktál akkor már a szüleiddel, sőt az is lehet, hogy akkor szülted)

Nem kell engedd, azt csinál amit szeretne. Inkább támogasd és találkozzatok hátvégenként. Ha tiltod, amivel úgysem érsz semmit lehet még a kapcsolat is megromlik.

2017. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nem tilthatod meg neki, és úgy tudod feldolgozni, hogy szépen, lassan hozzászoksz. Eleinte úgyis minden hétvégén ott lesz nálad, utána pedig te is megtapasztalod, hogy mi mindenre marad időd, hogy ő már nem lakik nálatok.
2017. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Én egy 36 éves édesanya vagyok. 19 voltam amikor elköltöztem otthonról 300km-el odébb. Jó családi háttérrel, szerető szülőktől egyszerűen csak azért mert szerelmes voltam, mert önnálló életet akartam. Úgy éreztem megtaláltam az igazit és minden percet vele akartam tölteni.... és azóta is minden percet vele töltök, a férjemmel és a két gyermekünkel. 21 évesen megszületett a lányunk és nem volt nálunk boldogabb ember e földön. A szüleim mai napig mindig emlegetik, hogy amikor elváltunk az autópálya bevezetőjénél (amikor én első alkalommal már nem haza mentem haza) majd megszakadt a szívük. És mindig amikor meghallották a Mama indulnom kell című számot zokogtak. De engedtek, mert szerettek, mert bíztak bennem, mert bíztk magukban, hogy jó embernek neveltek. Önnállóak vagyunk 19 éves korunk óta, magunkat tartjuk el és nem szorultunk soha a szüleink segítségére. Sőtt én még az egyetemet is elvégeztem karomon a pici lányunkal.
2017. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen nincs szüksége az engedélyedre. Ha van keresete, amiből eltudja magát tartani, akkor ne akard visszatartani. Támogasd inkább. Segíts neki a költözésben, berendezni az új lakást, adj neki tippeket, hogy hogyan vezessen egyedül háztartást. Így mindkettőtöknek könnyebb lesz, mint ha vissza akarnád tartani és rossz kapcsolatban válnátok el.
2017. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
Én 18 évesen költöztem el, 20 évesen volt az esküvőm. :) 20 évesen nem kislány már. :)
2017. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!