Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mas is berakta bolcsodebe a...

Mas is berakta bolcsodebe a gyereket ideje koran?

Figyelt kérdés

Mar 4 honaposan szerettem volna beadni, de a ferjem teljesen kiakadt. Igaz, o nem hajlando vele itthon maradni, igy nekem kellett. 8,5 honapos es most mar eljutottam odaig, hogy tenyleg bolcsodebe kellene mennie.

Regen nagyon szerettem volna gyereke(ke)t, imadtam oket, olvadtam toluk. A terhessegem is jo volt, a szules se okozott problemat. Viszont rajottem, hogy ez nem nekem valo. Halalra unom magam, nincs kedvem itthon lenni. Allandoan mennek mindenfele. Ha a ferjem hazajon, en rogton lelepek es csak este jovok haza. Napkozben is van, hogy a jol bevalt dadusra bizom a fiunkat es elmegyek elintezni par dolgot (bank, hivatal, ilyesmik). Ilyenkor meg lopok magamnak fel-egy orat es nem megyek haza.

Engem nem elegit ki a gyerekem, igazabol nem nekem valo. Aranyos, cuki, de vagy nincs meg a kotodes vagy en ilyen selejtes vagyok.


Aki hamar rakta be bolcsibe a gyereket, annak konnyebb volt utana?

Jol erezte magat a gyerek a bolcsibe? Korabeliekkel volt vagy nagyobb gyerekekkel?


A kioktato, felhaborodo valaszokra nincs szuksegem. Ez van, nem erre szamitottam, de igy lett. Nekem nem eleg ez az elet, amit most elek. Nekem tobb kell.


2014. szept. 23. 12:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%
Ugye kamu ez a kėrdės????
2014. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
66%
Hát akkor add be bölcsibe vagy vegyél fel egy 8 órás babysittert.Nem tudom minek kellett erre külön kérdést kiírni,sokan már 5-6-8 hónapos babákat be adnak bölcsibe,nem te leszel az egyetlen.
2014. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Miert lenne kamu?

Erdekel, hogy mas szulo is betette-e koran a gyereket bolcsodebe? Ha igen, akkor hogy alakultak utana a dolgok, milyenek voltak a korulmenyek?


Nem lehet mindenki tokeletes, rozsaszin mazban uszkalo anyuka... Ettol meg ndm vagyok ross

2014. szept. 23. 12:33
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rossz ember.
2014. szept. 23. 12:34
 5/37 anonim ***** válasza:
44%
de :)
2014. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%

rossz ember nem, csak rossz anya?

egyébként nem baj ha beadod, talán tudod majd szeretni ha nem körülötte kell, hogy forogjon az életed. sajnálom, hogy nem tudod szívvel megélni ezt a korszakot

2014. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Magyarazd mar el, hogy miert is?


Illetve, hogy mi jogon itelkezel?

2014. szept. 23. 12:38
 8/37 anonim ***** válasza:
56%
Mi a gond a véleményünkkel? Nekünk végül is teljesen mindegy. De jobb, ha hozzászoksz, hidd el, fogy még ilyennel találkozni.
2014. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
37%
fogsz
2014. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
37%

"Nem lehet mindenki tokeletes, rozsaszin mazban uszkalo anyuka... Ettol meg ndm vagyok ross"


Mit fogsz csinálni, napközben, amikor más nevelgeti gyermeked, akinek most te lennél a legfontosabb?

Aki ápolja, nevelgeti, kisgyermekét, dúdol neki, ringatja, énekel, akitől tanulja az édes anyanyelvet, a szeretetet -az nem ködben úszkáló rózsaszín máz, hanem a világ legtermészetesebb módján élő nő.


"Aki hamar rakta be bolcsibe a gyereket, annak konnyebb volt utana? "

Mi??? Mi könnyebb? És meddig? akkor lehet, hogy "könnyebb" csavarogni, vagy aktákat tologatni, de 10-12 év múlva a gyerek megkérdezi: miért nem tudok én senkit sem szeretni édesanyám?

2014. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!