Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi időt vagytok együtt...

Mennyi időt vagytok együtt bölcsi mellett? Másnál is ilyen kevés?

Figyelt kérdés

3/4 6-kor kelünk, gyalog megyünk a bölcsibe ahonnan legkésőbb negyed 8kor el kell mennem, jó esetben dolgozom 4-ig, 3/4 5-re vagyok ott a gyerekért, negyed 6-ig hazaérünk, ha bevásárolok később. Néha anyós elhozza korábban, akkor még később érünk haza. A gyerek szereti, de én nem mert nem figyel a biztonságra, ülés nélkül autózik, folyton baleset éri nála...

A bölcsi legalább biztonságos, csak túl sokáig van ott. :(

Csinálok vacsit, pl. a mosogatás is egy csomó idő nem beszélve az egyéb takarításról, eszünk, utána fürödhetünk is, 7-8 között ágyba kell kerülnie, így is fáradt reggel.

Játékra, egyébre már nem is jut idő.

A férjem alig segít, folyton fáradt. Néha értünk jön délután.

Emlékszem amikor iskolás voltam én is alig voltam otthon, iskola 4-ig, különórák, otthon kb. vacsi, alvás, az ágyban tanultam a verset..



2017. dec. 6. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is hasonlóan telnek a napok. Fél7kor már indulunk oviba (1 éve még oviba meg bölcsibe külön, 2 gyerekem van) 4kor végzem a munkahelyemen, fél5 mire hazaérünk. Vacsora készítés, kicsi pakolás és már jön is a fürdés idő majd alvás. Alig van időm a gyerekeimre...
2017. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!