Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Jól gondolom, hogy azért...

Jól gondolom, hogy azért húzzák a beszoktatást, mert itthon vagyok?

Figyelt kérdés
Ez a 4. hét, és még nem aludt ott, ebédre is csak 3x volt még, reggeli egyszer sem (ez mondjuk annyira nem zavar). Jól érzem, hogy azért mondják, h még ne aludjon ott, mert én itthon vagyok, és így egyel kevesebb gyerek lesz délutánra?? Így hogy fogja megszokni?? Nem beteges, nem hisztis, reggel van kis sírás de ennyi.
2018. máj. 14. 09:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
41%

Mi is beadjuk tel elején mivel tel végén megyek vissza dolgozni.pontosabban másik munkahelyre.

Miert kell rogton letamadni?nem is tudtátok hogy megy vissza dolgozni.

Nem mondták el hogy Meddig tart a beazoktatas?nekunk azt mondtak egy het lesz(persze ha a gyerek is olyan ütemben gondolja :P)

2018. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
de, arról volt szó, hogy két hét... ezért nem is értem.
2018. máj. 14. 13:57
 23/27 anonim ***** válasza:
6%

Jajj hagyjuk már azonnal megy 2 hét múlva dolgozni meg bla bla bla.

Sztem beiratkozásnál elmondtad volna hogy mikor mész dolgozni és akkor nem húznák a bent alvást.


A másik pedig hogy itt mindenki szuper anyuci,jajj istenem ha valaki attól szuper anyuci mert a gyerekével van addig amíg kell akkor b....d meg.

Nektek ezzel a felfogással hogy szülök a bölcsödének gyereket az elkötést javaslom!

Minden dadus,ovonő az ilyen anyukákról panaszkodik!

Ha nem tudsz előre megtervezni szaros 3 évet a gyereked jó létje miatt akkor ne szüljél!

2018. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

utolsó, te nem vagy komplett. Igen, megmondtam, hogy 1-én kezdek, azért húzzák a dolgot, ez volt a kérdésben is, nem igazán értem, hogy mit háborogsz.

És én kérlek megterveztem, ÍGY terveztem, mert engem spec nem elégít ki az, hogy 3 évig csak a szaros pelenkát cserélgessem. Imádom a gyerekemet, és látom rajta, hogy neki is kell a társaság, imád bölcsibe menni, szereti a gyerekeket.

Elméleted szerint aki nem ül otthon 3 évig az kösse el magát? És akkor ki fogja kitermelni gyeded meg a gyest a te 2-3*3 évedre míg otthon vakarod a segged??? Nem beszélve azokról akik úgy szülnek 3-4-5 gyereket, hogy egy percet nem dolgoztak??? Mégis hogy merészelsz leszólni bárkit azért, mert dolgozni AKAR???? Nem a 3 hónapost vagy az újszülöttet hagyom otthon vagy a bölcsiben!

2018. máj. 14. 14:57
 25/27 anonim ***** válasza:

Aki ugrik arra, hogy nincs helye a bölcsiben más anyukák miatt, kérem ne tegye. Nem tudhatod, hogy az anyuka hol él. Pl.anyoseknal kis faluban a bolcsiben siman van még 5-6 hely, úgy hogy olyan is van bent délig, kiknek a szulei nem is terveznek vissza menni dolgozni. De mivel általában a szülők dolgoznak, így evidens volt, hogy a kérdező is megy vissza, csak van egy dátum.

Barátnőm járt így, mivel tudták h felevkor kezd(pedagogus), neki is huztak, hogy alapbol szeptemberbe nem vihette, utana meg az ottalvast. Utana megmondta h kesz vége, hamarabb megy, tessek a gyerekkel foglalkozni bent. Azert is mondta, mert a tenyleges kezdes elott is volt munkaval kapcsolatos "programja".Ertekezlet, anyagbeszerzes, oratervek... stb

2018. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nálunk is hosszasabb volt a beszoktatás a kisebbik fiamnál, mint anno a nagynál. A nagy papírforma szerint hozta a két hetet, a harmadik héten már 7-4-ig bölcsiben volt. A kicsinél kb. eltelt egy hónap, mire ottalvósra is beszokott, igaz, közben jött egy betegség is. De én mondtam is már amikor elkezdtük, hogy nem kell sietni, nem baj, ha két hét után még nem alszik ott, mert még otthon vagyok.

A szabimat töltöttem, nem is tudtam volna még elkezdeni dolgozni. A bölcsit viszont muszáj volt elkezdeni legkésőbb novemberben, mert maximum addig tudták tartani a helyet. Tudták, hogy én csak januártól fogok dolgozni és novemberben kezdem meg a szabadságomat (sőt, még ennél is később akartam, mert a fiam februári, de azt mondták, a februári kezdés kivitelezhetetlen), senkinek semmi problémája nem volt a dologgal.


Mondjuk az nekem kicsit már erős, hogy 4 hét alatt csak háromszor ebédelt bent, és az ottalvással még nem is próbálkoztak. Szerintem szólj, hogy most már jó lenne kicsit belehúzni, mert telik az idő, és még nem álltok sehogy, neked meg kéne lassan menni dolgozni. Kommunikáljatok, mert ha nem szólsz, nem fog változni semmi.

2018. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
azóta megoldódott, minden rendben van vele. Nálunk nem a gyerek igénye miatt lett ez, akkor semmi baj nem lett volna, nem szólok egy szót sem.
2018. máj. 27. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!