Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti otthon maradtatok gyesen...

Ti otthon maradtatok gyesen vagy bölcsibe adtátok a gyereket?

Figyelt kérdés
Még most se tudom mit csináljak. Sajnos majdnem fele társaság roma lesz, tegnap tudtam meg mert volt szülői értekezlet. Helyben ez az egy bölcsöde van.

2018. júl. 13. 12:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%

Az antirasszistától kérdezném, jártál te már romatelepen? Nem hinném....

Vagy elcigányosodott falvakban? Ahol nem lehet kilépni az utcára anélkül, hogy a cigány gyerekek ki ne raboljanak? Megdobáljanak kővel?

Majd ha éltél ilyen helyen legalább egy hétig, meglátjuk, mennyire változik a véleményed.


Bocsánat az offért.

Kedves Kérdező! A munkahelyedhez közeli bölcsi sem jöhet szóba? Ha esetleg az máshol van, mint ez.

Célszerűbb a munkahelyhez közelit választani, mint a lakhelyit.

2018. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
9%

Igen votam

Eliteli nem kell masokat az ember ils op nem csal a kissebsegiek

2018. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
8%

*Igen voltam

*is lop

2018. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Bocsánat, szerintem nem én vagyok az egyetlen aki nem akarja, hogy cigányokkal járjon együtt a gyereke. Ha már az anya is retkesen, kiabálva jön a megbeszélésre akkor nem hiszem, hogy a gyerekét különbre neveli. Persze vannak olyanok is akik normálisak, igényesek, de ezek nem olyanok
2018. júl. 13. 13:24
 15/29 anonim ***** válasza:
60%
Ez csak a 7.ker-i liberális haverjai közé jár a romkocsmába. Költözz be közéjük a sorra,utána oszd az észt!
2018. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon maradok vele, annak ellenére, hogy kisgyermeknevelő vagyok. Szerencsére eddig még 1-2 náthán kívül megúsztuk a betegségeket, a bölcsiben ez azért megváltozna.
2018. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Nincs még munkahelyem, újat kell keresnem, mert gyed alatt megszűnt a munkaviszonyom, de azt mondták egyenlőre nem szükséges munkáltatói.

Egyébként ha nem adom be bölcsibe hanem jövöre akarom óvodába szeptembertől,akkor felveszik egyáltalán ha akkor még nincs 3 éves és nem szobatiszta? 2016 novemberi. Mert itt a bölcsödébe azt mondták, hogy 2 évet járna és 2020tól oviba. Így hogy lesz?

2018. júl. 13. 13:30
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk a pénzre rászorulva és az első terhesség miatt elveszítettem a munkámat, így vissza sem várnak sehová. A kisebb gyerek majd 3,5 évesen kezdi az ovit
2018. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Az ovit kérdezd.

Tény, hogy csak 2020 szeptemberétől oviköteles.

A törvény ad rá ugyanakkor lehetőséget, hogy a 2,5 évest is felvegyék, ha tudják és akarják. Ez adott ovitól függ.

Az is, hogy beveszik-e pelenkásan, vagy sem.

Nálunk mehet 2,5 éves is, de csak szobatisztán. Azaz itt kezdhetne 2019 szeptembertől vagy novembertől is (ha időben beíratod - nálunk erre 2019. február lesz a határidő).

2018. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Családi napközibe ment a fiam 2 èvesen, ott nincsenek romák. Az oviban már van a csoportjában 1-2, de normálisak, nem az alja fajta.
2018. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!