Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti ugy tennetek ahogy a...

Ti ugy tennetek ahogy a vedono akarja?

Figyelt kérdés

Gyermekem 20 honapos, reggel 9kor ebred, bolcsibe utana megy.Ez a bolcsode es vedono szerint keson van.Nagyon sokat beszel mar, szereti a gyerekeket, jol fejlodik.

Csak egyik szulo dolgozik, a masik van otthon es vele mennek.Persze ha nem jarna se lenne baj, csak apuka nemtud vele annyit foglalkozni hogy naprol napra csak o legyen vele. Ezett bolcsibe jar mett az anya dolgozik. A vedono szeretne tanacsot adni, hogyan altassan korabban edte, es masnap reggel korabban mehetne bolcsibe. 4.gyermekem, tobbszor megmondtam nem kerem a segitseget, de megis jonni fog hamarosan.


2018. szept. 9. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Szarjd már le mit mond

Utalom azt mikor valaki úgy kezdi. a mondatot"a védőnő megmondta"

2018. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván jószándékból szeretne segíteni, mert ez nem védőnői hatáskör. Ha a bölcsinek nem tetszik így akkor ők mondhatják, hogy vagy hozza korábban, vagy ne hozza - a többi a ti döntésetek.
2018. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Ezek szerint délben el is hozza apuka és bent van kb. 2 órát 10-től 12-ig (mert a többieket kb. akkor fektetik)?


Ennek mi értelme?

A védőnő jól látja.

2018. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Van, amikor túlpörögnek. Le kell állítani.
2018. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy tennék, ahogy nekünk családnak jó. A védőnőnek sok köze ehhez szerintem nincs. A bölcsőde már más tészta, ott mondhatják, hogy a házirend szerint pl 8-ig be kell érni, ezt viszont velük kell intézni, megbeszélni.
2018. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Ja utolsó mert a gyereknek annyira jó hogy le van passzolva mert apuka lusta vele foglalkozni.
2018. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Igen, utolsó, a gyereknek akkor jó, ha a felnőtt, aki vele van, odafigyel rá. Attól, mert nem viszik, még nem lesz jobb neki egyértelműen.
2018. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat.

Kedves harmas, a gyerek ott alszik bolcsiben, es en mint edesanya megyek erte 4elott.Irtam, apa viszi reggel, es nincs elhozva delben, hiszen naprol napra nincs annyi turelme az apanak egy kicsihez, mint auüz anyanak.

Ott van 9 utantol majdnem 4ig

2018. szept. 9. 19:34
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
És apuka mit csinál otthon?
2018. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

*tobbszor megmondtam nem kerem a segitseget, de megis jonni fog hamarosan.


Egyszerűen fogod magad, és amikor jön, elnézést, de neked nincs időd. A gyerek rendben fejlődik a doktornője folyamatosan jön vagy látja. 4.gyermekes anyuka vagy, és nem igényled a jelenlétét.


Én így küldtem el. Értett a szóból.Egy idő után.

2018. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!