Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bolcsodeben a kisgyermeknevelo...

Bolcsodeben a kisgyermekneveloknek es a dajkanak milyen ajandokot adhatnank karacsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom korai, de utalok a fergetegben vasarolni....


Kave, keksz stb. jo otlet, de mi van, ha nem is kaveznak vagy cukorbetegseg miatt nen esznek kekszet, csokit....


Valami olyan otletet keresek, aminek mindenki orul :)



2018. szept. 26. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%
múltkor megkérdezte valaki, mit adjon, mindenkik lehurrogta, hogy MAXIMUM ballagásra vsiznek... most meg mindenkki ad :D
2018. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szerintem a testapolo/arckrem tok jo otlet, kis figyelmesseg, ez most nem illem, de azert jol esik az embernek ha kap, szeretnem, h ugy erezzek, h halas vagyok nekik a munkajukert es igy szeretnem megkoszoni, h szamithatok rajuk.

Tudom, ez a munkajuk, de az o munkajuk azert ennel megis csak tobb!

Ennyi :)

2018. szept. 26. 13:59
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a vonatkozó illemszabály szerint bőrre való dolgot annak lehet és illik adni, akivel olyan a viszony, hogy meg is érintheted a bőrét. Ilyen a parfüm, testápoló, fehérnemű ...
2018. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül adod, ne legyen utalvány, mert az is sértő lehet. Illatszert valoban nem illendő adni. Egy bonbon tökéletes. Valami különlegeset válassz, hidd el, az a legjobb. Vagy egy virágcsokor- cserepes növény. De még is kérdezheted, hogy mit szeretne. Persze direktben csak akkor,, ha nagyon jó viszonyban vagytok, amúgy inkább kicsit "alattomosan" : a múltkor olyan finom bonbont kaptam, Katika, valami belga csokit - te amúgy szereted ahh édességét?" Stb.

Első voltam

2018. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt leszek én ellenpéldának, nem szándékozom adni semmit :) A Karácsony szerintem is családi ünnep. Nálunk barátok közt sem szokás az ajándékozás. Ha hozzáveszem, hogy alig ismerem őket, és tényleg csak olyan valamit tudnék venni, ami személytelen, és lehet, nem is örül neki, akkor teljesen feleslegesnek tartom. A ballagás az más, de akkor sem egyedül, külön, hanem közösen a szülőkkel.
2018. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is kisgyermeknevelőként dolgozom. Soha, semmit nem várok el a szülőktől, hogy ilyen-olyan alkalmakkor megajándékozzanak. Persze kaptam már ballagáskor, névnapomkor ajándékot és nagyon-nagyon jól esett a lelkemnek, hogy gondoltak rám.

Ballagáskor a szülők készíttettek egy fa táblát, amin a csoportba járó gyermekek voltak megrajzolva (névvel, jellel) valamilyen játéktevékenység közben, plusz a 4 kisgyermeknevelő, akiket a két év alatt "elfogyasztottak" :)

Névnapomra cserepes virágot kaptam, gyönyörű volt.

Amivel még megajándékoztak és bevallom nem tudtam vele mit kezdeni: díszes mécses, kis ajándéktárgyak, mütyűrök...ezek az én szememben csak porfogók, amik egy idő után a kukában landolnak :(

Ha mindenképp ajándékoznál, akkor szerintem ez jó ötlet: mozijegy, minőségibb bonbon, fából készült karácsonyfadísz, cserepes virág.

Biztosan nem ajándékoznék testápolási termékeket, szerintem az nem illendő, és mindenki mást szeret.


28/N

2018. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!