Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első gyermeket várjuk. Külföld...

Hami407 kérdése:

Első gyermeket várjuk. Külföldön élünk, de szoros a kapcsolat az otthoniakkal. Egy hazaútra van keretünk,1 hétre ősszel, hogy bejelentsük a nagy hírt, vagy 2-3 hétre Karácsonyra. Az utóbbi esetben skypeon közölnénk a hírt. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
A 2. és nagy pulcsiban mennék higy ne lássák azonnal és úgy jelenteném be.
2018. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
2-3 hét természetesen. Bár személy szerint én nem várnék addig a bejelentéssel.
2018. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is a Karácsonyt választanám. Én is külföldön vártam babát, és csak telefonon tudtam elmondani.
2018. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Karácsonyra mennék
2018. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Dejó, igazság szerint megerősítetek a gondolataimban a Karácsonnyal. A férjem inkább hazamenne a bejelentésre, de nekem a több idő, és az Ünnep otthon töltése jobban vonzz. Pláne, hogy tavaly nem voltunk otthon Karácsonyra.


Ha valaki máshogy gondolja, írjatok még bátran, van pár hetünk még eldönteni. :)

2018. aug. 28. 15:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben én is a karácsonyt választanám. mindkettőtök családjára lesz bőven idő, az ünnepek alatt együtt lehettek. el lehet mondani skype-on, vagy telefonban, ahogy szeretnétek, nem cserélném el az ünnepek alatti 2-3 hetet egy őszi 1 hetesre, ami mellett csak az élő bejelentés az érv. Ugyanúgy örülni fognak neki így is, karácsonyra meg már gömbölyödsz is, valószínű a nemét is tudjátok majd, a második trimeszter a leginkább problémamentes, nagy lesz a boldogság akkor is, hidd el.
2018. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Karácsony.
2018. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Olyan jó lehet a karácsonyi időszak várandósan, biztosan van varázsa így ünnepelni. Nekem őszi gyerekem van, így ez pont kimaradt. :)
2018. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Naná, hogy karácsony. Ha fordítva lenne, és karácsonykor tudnátok egy hetet lenni most viszont kettőt, én akkor is a karácsonyra hajlanèk 😊
2018. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi kaptunk a húgomtól egy lapot, hogy jönnek az ünnepekre, de hoznának valakit magukkal, van-e egy plusz hely :)

Én is karácsonyra jönnék haza.

2018. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!