Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szegeden nincs hely a bölcsikben?

Szegeden nincs hely a bölcsikben?

Figyelt kérdés
Sziasztok,aki járatos a témában tud e segíteni esetleg,ugyanis ma 6 bölcsibe jártam 2 évesemmel és mindenhol azt mondták hogy nincs hely és kész. Segítségi szándék semmi hogy esetleg hol van hely vagy kihez forduljak senki nem mond semmit azt is arogánsan. Anyagi okok miatt nagyon vissza kellene mennem dolgozni. Válaszokat előre is köszönöm.
2019. febr. 18. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok szegedi, de sajnos orszàgos probléma a kevés bölcsődei férőhely... Szinte mindehol kilométeres várólistàk vannak. Nem mondtad, mikortól kellene a bölcsi, de nàlunk például (Székesfehérvár) anno ahhoz, hogy a lànyom 2 évesen kezdhessen, 9 hónaposan be kellett íratnom. Ha nincs sehol férőhely, akkor amit tenni tudsz, hogy várólistàra kéritek magatokat, addig meg keresel fizetős megoldàst. Magànbölcsi, bébiszitter...
2019. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Siha kozit kerdezted? Anno ismim gyerkocet oda vettek fel. Nagy bolcsi, hatha...
2019. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi Szőregre próbálunk jelentkezni majd,hogy szeptemberbe felvegyék,de szerintem már elkéstünk :/ azthittük hamarabb sikerül a kistesó,de ha így haladunk vissza kell menjek dolgozni..
2019. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi,sajnos a Siha közi is teltházas.

Nem akartam bölcsibe de sajnos kell. Sajnos ez a helyhiány országos probléma.

2019. febr. 18. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh :( van valami bolcsodek igazgatosaga. Menj be, es kerd meg oket, segitsenek, hol van hely. Vagy benne vagy a szegedi anyukak zart forumaban? Lepj be. Tobb ezren vagyunk, hatha segitene valaki.
2019. febr. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!