Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Masfel evesen bolcsode?

Sziasztok. Lanyom egy eves, hamarosan szuletik a kisteso. Gondolkozok a bolcsoden, de majd csak ha 1,5 eves lesz. A kicsivel itthon maradnek, mellette csinalnam az egyetemet. Mivel kis faluban lakunk igy van hely a bolcsodeben, nem kizaro ok, ha itthon lennek a masik csoppseggel. Heti 2-3 napra vinnem csak bolcsibe a ‘nagyot’. Valakinek valami tapasztalata, aki hasonlo cipoben jart?:)

máj. 7. 16:08  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Semmi baja sem lesz, de én inkább minden nap délig vinném, az sokkal kevésbé zavarja meg a napirendjét, mitha hol íyg, hol úgy van.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont máj. 7. 16:28 Privát üzenet
Állandóan beteg lesz mindkettő. Fáradtabb leszel, mintha otthon lenne veletek.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont máj. 7. 16:33 Privát üzenet
Én nem passzolnám le a nagyot csak mert születik egy új, érdekesebb. Gondolom magadnak szülted a nagyobbat is, nem a bölcsődének. Gondolj bele mit érezne, hogy őt lepasszolod hogy otthon nyugiban babázhass?

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont máj. 7. 16:43 Privát üzenet
Szerintem is a betegségek miatt nem lesz jó. Főleg hogy pont az őszi-téli időszakban kezdené. Nekünk olyan is volt hogy akart menni a nagyobb fiam és 2 ÓRÁRA beadtam óradíjban, utána két hétig az egész család szenvedett. A fél éves még nagyon rosszul fogja viselni. Attól meg még te is fáradt leszel.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont máj. 7. 16:57 Privát üzenet
Nekünk nem vált be, mindenféle betegséget hazahozott a picinek és nem is szeretett menni.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont máj. 7. 17:10 Privát üzenet
Add be 6 hónaposan az új gyerekedet a bölcsibe és akkor lesz időd a nagyobbra. Úgy látszik neked tökmindegy, hogy melyikkel vagy.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont máj. 7. 17:27 Privát üzenet
Én csak annyit jegyeznêk meg, nem tudom gyedet kapsz e, mert azt megvonják a nagyra, ha bölcsibe adod, és nem dolgozol mellette.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont máj. 7. 17:27 Privát üzenet
A betegség miatt én sem ajánlom. Amikor mi 2 évesen elkezdtük nonstop beteg volt. A picinek tuti hordaná haza a bacikat.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont máj. 7. 18:00 Privát üzenet

Feltekeny lesz a nagy. Jobb megvarni a 2 eves kort, meg akkor se igenylik annyira a tarsasagot, mint teged.

Egyetem raer majd ha a kicsi is bolcsis lesz

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont máj. 7. 18:12 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Filthfan nevű felhasználó válasza:

Én nem adtam be a nagyot. Az első fél évben azt hittem, megőrülök tőlük. A második fél évben biztos voltam benne, hogy megőrülök. A harmadik másfél évben reméltem, hogy eljönnek értem és bevisznek a zárt osztályra pihenni. :D Viccen kívül, tényleg nehéz volt. De az se lett volna könnyebb, ha időre kell minden nap összekészülnünk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont máj. 7. 18:48 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit kell "tudnia" egy gyermeknek, aki 2 évesen kezdi a bölcsődét?
Bolcsode, vagy mamak papak es egy nap velem itthon? Ti mit tennetek?
Hány évesen adtàtok bölcsibe a gyerekeiteket, miért, ők hogy viselték?
2 évesen napi 4 òra bölcsi jòt tesz vagy inkább maradjon otthon?
2 évesen mosolygos a nyári ügyeletben,3 évesen sírós?
2 evesen bolcsode? Hogy, fogom kibirni? Szerintem a pici jol eljatszik majd, de en mar most ketsegbe vagyok esve.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!