Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Mit csinálnátok a helyemben?

Szeptemberben menne a fiam bölcsibe, ha felveszik. Én 12órás műszakban dolgoztam nappal/éjszaka 6-18ig/18-6ig. A párom 7-19/19-7óráig. 8 órás műszak nincs nálunk,így most nem tudom hogyan oldjuk meg, de közben a második babával próbálkozunk hogy összejöjjön. Meg lehet ezt oldani valahogy vagy mindenképpen fel kell mondjak és új munkahelyet kell keressek? Van erre valami törvény is ha jól tudom hogy 12órázni,éjszakázni,hétvégén dolgozni nem is lehet ha jól tudom. De ha új helyre megyek dolgozni,akkor meg nem vesznek fel a gyerek miatt, és így a második babával is várnunk kellene hogy csed-et kaphassak. Valakinek valami ötlete esetleg hogy hogyan tudnánk ezt megoldani?

máj. 23. 15:58  Privát üzenet  

A válaszok
probáljatok olyan műszakba kerülni hogy váltsátok egymást,akkor talán amig váltotok,egy szomszéd vagy valaki tud vigyázni a gyerkőcre.az nem tulorázhat meg éjszakázhat ugy tudom aki gyes-en van.viszont ha összejön a második baba és 2 gyerek mellett kell majd visszamenned dolgozni akkor hogyan fogod megoldani?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 23. 16:18 Privát üzenet
Keresned kell új munkahelyet

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 23. 16:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek? Ti mit csinalnátok?
Szülők, ti mit csinálnátok, ha kiderülne 14 éves fiatokról, hogy egy lánynál alszik hétvégente?
UTROGESTANT-tól nagyon szédülök. Össze esek tőle. Mit csináljak? Szedjem tovább az adagot? 3x1-et. Vagy csak este vegyem be? Nem tudom most az orvost felhivni :/ 8hetes vagyok és...
Ti mit csinálnátok?
Timit csinálnátok? Csak a félelem miatt elvetetni?
7 hetes babám megint beteg, ti mit csinálnátok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!