Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeptemberben menne a fiam bölcsibe, ha felveszik. Én 12órás műszakban dolgoztam nappal/éjszaka 6-18ig/18-6ig. A párom 7-19/19-7óráig. 8 órás műszak nincs nálunk,így most nem tudom hogyan oldjuk meg, de közben a második babával próbálkozunk hogy összejöjjön. Meg lehet ezt oldani valahogy vagy mindenképpen fel kell mondjak és új munkahelyet kell keressek? Van erre valami törvény is ha jól tudom hogy 12órázni,éjszakázni,hétvégén dolgozni nem is lehet ha jól tudom. De ha új helyre megyek dolgozni,akkor meg nem vesznek fel a gyerek miatt, és így a második babával is várnunk kellene hogy csed-et kaphassak. Valakinek valami ötlete esetleg hogy hogyan tudnánk ezt megoldani?
2019. máj. 23. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
probáljatok olyan műszakba kerülni hogy váltsátok egymást,akkor talán amig váltotok,egy szomszéd vagy valaki tud vigyázni a gyerkőcre.az nem tulorázhat meg éjszakázhat ugy tudom aki gyes-en van.viszont ha összejön a második baba és 2 gyerek mellett kell majd visszamenned dolgozni akkor hogyan fogod megoldani?
2019. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keresned kell új munkahelyet
2019. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!