Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Karácsony előtt vagy a két...

Karácsony előtt vagy a két ünnep között kapjuk a januári CsP-t?

Figyelt kérdés
Bunkóskodók kíméljenek!!
2019. dec. 10. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Előtte.
2019. dec. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
17-én utalják. 20-ig postán is megérkezik
2019. dec. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó
2019. dec. 11. 05:25
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
A januári csp február 4-én lesz a számlán.
2019. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem szoktam a pontokon pattogni, az nem is érdekel. De mi az, hogy köszönöm UTOLSÓ? A kérdés az volt, h előtte, v a 2 között, én pedig válaszoltam, h előtte... és te írod, hoy bunkóskodók kíméljenek? 🤦🏼‍♀️
2019. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk engem is lepontozott, pedig egyedül az én válaszom volt helyes. Ugyanis a családi pótlék mindig utólag kerül kifizetésre. Tehát, amit karácsony előtt utalnak, az a decemberi családi pótlék előrehozva.

Szívesen!

2019. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Nyugi Csajok, azért pontoz le mindenkit, mert frusztált, hogy nincs pénze. Gondoljatok csak bele, karácsonyra eltapsolja, újévre már nem marad neki, januárban meg majd vakarózik, hogy kitől tudna kérni.

Na de, hogy ne offoljak, és ne kössön belém a kérdező, így leírom amit már előttem írtak. Karácsony előtt küldik.

2019. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Basszus 17.-én utalják, aminek 2.-án kellene majd jönni??? Jézusom. Mennyi éhes száj lesz januárban, ráadásul az 31 napos :(
2019. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Ên csak azt nem tudom, hogy nyamvadt 12000 forintért a lelkét eladná némelyik ember, a lányom karácsonyi ajándéka többe fog kerülni, ráadásul szülinapja meg szilveszterkor van.

Dolgozni kell kedves hölgyem, akkor nem lesznek ilyen kérdésed.

2019. dec. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó, nekem is egy gyermekem van, nekem is 12000. De itt sokan akik úgy várják, mint a Messiást, /vagy stílszerű legyek a kis Jézuska születését/ nekik nem ám csak ennyi. Minimum 3 gyerekük van, plusz gyesen van az egyikkel, stb, mert dolgozni már nem derogál nekik.

Kérlek ne vedd kötekedésnek, csak megírtam. Plusz elgondolkodtatott, amit írtál, hogy a lányodnak drágább az ajándéka. A fiam /14/ neki is drágább. De vajon az ilyen remegős szülők gyermekei mit kapnak? Milyen egy eurós kacattal szúrják ki a szemüket? Milyen lehet a ruházatuk? Hordanak márkás, drágább, jobb minőségű ruhát? Tudom, majd jönnek itt a nem a ruha teszi az embert, meg karácsonykor a szeretet a legfontosabb nem az ajándék, stb, de egy évben egyszer van karácsony... :(

2019. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!