Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Tartósan beteg gyerekek...

Tartósan beteg gyerekek szülei! Hallottátok az új törvényt? Lent.

Figyelt kérdés
... meg akarják vonni az emelt összegű családit... szerintem felháborító. Ezek a mocskok ezen akarnak spórolni. Az én fiam autista, vajon ő is beleesik a törvénybe? Hátha nem tudom fizetni az alapítványi óvodát. Azt már hallottam, hogy a liszt-és tejérzékeny gyerekeket érinteni fogja a törvény.
2013. jún. 25. 18:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Kövezz meg, de kapjon a gyerek közgyógyra tápszert, gyógyszert, de hogy mi a fenének kell egy lisztérzékeny gyerek szülőjének tovább gyesen lenni, azt baromira nem értem.
2013. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertettem ezt soha. A kozgyogy miert nem eleg?
2013. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Attól, hogy gyesen van, még dolgozhat is! Én is gyesen vagyok és napi 9 órában dolgozom, bejelentetten. A gyesnek viszont nincs köze az emelt családi pótlékhoz. A gyes-t nem érinti a törvény, csak a családi pótlékot.
2013. jún. 25. 19:02
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy autistától nem, de mint a hIrekben is mondták, például az allergiás gyerekeknél a gyógyszert csak a negyedük váltja ki, de a többlet összeget mindenki felveszi.
2013. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

nem ide tartozik de gyes mellett lehet dolgozni??

Am meg mindent megvonnak már lassan...reménykedj h ti nem estek ebbe bele...a lisztérzékeny teljesen más kategória mint egy autista akinek külön iskola kell természetesen... Én értem h mire gondolsz.

2013. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, bocs, asztmás nem allergiás.
2013. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek mindkét kisfia tartósan beteg és egyedül neveli őket egy 30 m2-s lakásban. Vajon neki jól fog jönni, hogy elveszik azt ami eddig járt?
2013. jún. 25. 19:08
 8/28 A kérdező kommentje:
Hogyne lehetne gyes mellett dolgozni? Régen 4 órában lehetett, ma már időkorlát nélkül. Gyed mellett nem lehet, gyes mellett mindig is lehetett.
2013. jún. 25. 19:09
 9/28 anonim ***** válasza:
Köszi nem tudtam erről :) Tényleg nem akartam eltérni a témától de tanultam ma is vmi újat :)
2013. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igen, sokan nem tudják... én pl. a gyes-ből fizetem a kisfiam speciális oviját, terápiákat. A fizetésemből nem telne sajnos.
2013. jún. 25. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!