Miert nincs cs. P. -?

Figyelt kérdés
17.5 eves vagyok, tankoteles. 2013. 05.ig allami gondozott voltam (2011-tol) aztan hazakerultem. Szeptemberig magantanulo voltam aztan elkezdtem itt jarni iskolaba (az otthon amiben voltam 300km-rel arrebb van) rendes nappali tagozatos gimnqziumba, de szeptember kozepen bekwrultem a pszichiatriara es bent voltam 1honapot. A szeptemberit ugye meg megkaptuk de az oktoberit mar nem. Pedig a pszichiatriai orvos adottt igazolast azt anya be is vitte az iskolaba. De azota sincs csaladi potlek, nemkaptunk. Miert? Egy igazolatlanom sincs rendesen jarok suliba. De nincs csp!!! Aztan kb 2hete kiderult h iskolalatogatasi igaazolas kell az is megvan mar de meg mindig nincs csp. Miert?

2013. dec. 25. 18:59
 1/1 anonim válasza:
Ezek a papírmunkák sose mennek olyan gyorsan. Ráadásul karácsonyi szünet, ők is emberek, nem dolgoznak ilyenkor a hivatalokban. Januárban szerintem megjön a pénz.
2013. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!