Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mennyire jogos ez a banktól?

Mennyire jogos ez a banktól?

Figyelt kérdés

2 számlám van az adott banknál,az egyikröl vonják a lakáshitelemet,a másikra érkeznek a jövedelmek.

Most egy hét csuszásban voltunk a lakástörlesztővel,és ami a másik számlán volt pénz(többek közt gyerektartás ami oda érkezett) azta bank önkényesen átvezette a lakáshiteles számlára,és igy egy fillérem se maradt.Ezt mennyire tehetik meg??


2014. szept. 30. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

És hadd kérdezzem meg, a fizetés előleget mikor majd vissza kell fizetni, akkor jobban kerül rá? Hitelt hitellel, jó módszer!

Hogy oldanám meg? Én eddig minden számlát időben befizettem, sosem tartoztam senkinek, és sosem éreztünk különbséget fizu előtt két nappal, és fizu után két nappal között. Pedig minimálbért kerestünk legtöbbször.

2014. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Most kezdett dolgozni,igy majd egyenesbe jövünk,na de aki hónapokkal csúszik már azokkal nem tesznek ilyet csak aki egy hetet?


ezt mi honnan tudjuk? kérdezd a bankodat. de tudod, mit? biztosan csak rátok személyesen haragszanak mondjuk a Brüsszelben levő központban és CSAK veletek csinálják. Szemetek. :D

2014. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 zabmester ***** válasza:
Tény, hogy a törlesztőrészletet fizetni kell, de ha azt szeretnéd, hogy a bank ne intézkedhessen helyetted, akkor ne ugyanannál a banknál vezesd mindkét számlát. Mondjuk nem tudom, milyen szankciók lehetnek egy egyhetes csúszásnál, nekem még nem volt lakáshitelem, de lehet, hogy azzal jártál jobban, hogy a bank levette a másik számláról a pénzt.
2014. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!