Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék

A kérdés

Mindenki mást mond, hogy mikor lesz számlán a családi?

Hivatalos infót nem találok sajnos. Valaki esetleg nem telefonált be a kormányhivatalba?

2015. jún. 29. 10:15  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Minden hónap első munkanapján utalnak, másnap van számlán. 1-e munkanap, így 2.-án reggel számlán lesz.

Postán 6.-a környékén.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2015. jún. 29. 10:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezt tudom, de elseje köztisztviselők napja és azt mondják bank sem lesz. Ezért kérdezem.

# 2/12Időpont 2015. jún. 29. 10:29 Privát üzenet

Sok variáció nincs: ha nem 1-jén utalnak, akkor vagy holnap, vagy csütörtökön. Tehát szerda, csütörtök vagy péntek lesz számlán, hétvége előtt mindenképp ideér.

Tudom hogy sok mindenkinek számít +/- 2 nap, ha neked fontos tudni akkor telefonálj te a kormányhivatalba.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2015. jún. 29. 10:38 Privát üzenet
első vagyok. Szerintem ez nem olyan ünnepnap de akkor passzolom, de 3.-án akkor is itt lesz pénteken. Akkor szokták előrébb hozni az utalást, ha 5-6.ára sem érne ide.

# 4/12Időpont 2015. jún. 29. 10:46 Privát üzenet
[link]

# 5/12Időpont 2015. jún. 29. 10:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3, én csak kérdeztem és nem kértem. Azért nem ugyanaz.

5, ez sajnos nem hiteles oldal.

# 6/12Időpont 2015. jún. 29. 11:08 Privát üzenet

Visszanéztem a tavalyi utalást.

Ugye tavaly 07/01 hétfő volt ugyan úgy "ünnepnap" és másodikán KHB rajta volt a csp.

Valószínű idén is így járnak el.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2015. jún. 29. 11:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

# 8/12Időpont 2015. jún. 29. 11:11 Privát üzenet
És Te nem gondoltad, hogy betelefonálj? Mennyivel hitelesebb itt ezt a kérdést feltenni?

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2015. jún. 29. 12:19 Privát üzenet
3. vagyok, ki mondta hogy kértél bármit is? :-O Én se kértem, csak javasoltam ;)

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2015. jún. 29. 13:20 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Árulja már el nekem vki, hogy lehet az, hogy itt mindenki 4-500 ezer ft ból él és még azt mondják szegénység van az országban. Mit dolgozik, aki ennyit keres és hol él, melyik megyében?
Valóban ilyen gyakori az autizmus, hogy ennyi kérdés kerül ki róla, vagy ez megint csak olyasmi, amire most mindenki ugrik?
Nektek nem megy az agyatokra, amikor valami problémátokra mindenki ezzel a "18 évesen már nem fogja ezt csinálni" szöveggel jön?
Miért divat mostanában, hogy a beteg gyerek fényképeit felnyomja mindenki a facebook-ra? Tudok erre valami ésszerű magyarázatot?
Miért tartja itt mindenki olyan furának, ha egy közös gyereket nevelő házaspár külön kasszán van?
Ma utalják a családit és a GYESt. Múlt hónaptól már érvényes, hogy 4 órán belül a számlán kell legyen, de akkor is csak másnap kaptam meg. Akkor most ez hol érvényes akkor? Miért...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Családi pótlék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!