Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek nem megy az agyatokra,...

Nektek nem megy az agyatokra, amikor valami problémátokra mindenki ezzel a "18 évesen már nem fogja ezt csinálni" szöveggel jön?

Figyelt kérdés
Ezt valaki viccesnek találja?
2015. márc. 26. 09:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

Nem, mert ez az igazság!


3 évesen még szopizott, na és?

3 évesen lett szobatiszta, na és?

Szopta az ujját 14 éves koráig, na és?


Ez kit fog érdekelni, ha felnőtt lesz? Senkit...

2015. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
engem nem idegesít, inkább az szokott kicsit zavarni mikor az anyukák siettetni szeretnék a baba/kis gyerek fejlődését, ahelyett hogy hagynák hogy a saját ütemében tegye. és igen erre tök jó válasz az amit írtál...
2015. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt más problémákra is rámondják, nem csak az ujjszopásra. És ha a szülőket valami zavarja, miért az a válasz rá, hogy mindegy, majd elmúlik?
2015. márc. 26. 10:12
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Én olyan szülő vagyok, aki pont ilyenek mond. És tudod miért mert nem lihegem túl a dolgokat.

A fiam 2 éves koráig többször ébredt éjszaka. Persze, fáradt voltam ,de mit tudtam vele csinálni. Gondoltam,hogy lesz olyan, amikor már ébreszteni kell, és 16 évesen nem fog átjönni éjjel a szobánkba.

Nekem ilyen a pelus kérdés is. Ha látszik egy gyereken,hogy "egészséges", akkor úgy vagyok, hogy úgyis meg fog rá érni,hogy elhagyja. Van, akinek ez 2 éves korára sikerül, van,akinek 4. De úgysem lesz pelusos felnőtt koráig. Az ilyenek én feleslegesen nem idegesítem magam. Többek között azért ,mert bár még csak 3 éves a fiam, több korszaka volt már, ami tényleg elmúlt.

2015. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Én sem a pelenkára gondolok, de sokan hasonlókkal intézik el az olyan dolgokat is, hogy a gyerek még nem csinál valamit, amit kellene neki.

Mindenki úgy intézi el a problémákat, hogy egyszerűen nem vesz róluk tudomást, mert 20 év múlva már úgysem emlékszik rá?

2015. márc. 26. 10:24
 6/25 anonim ***** válasza:

"Azt mondta az egyik doki,ha 18 évesen sem megy önállóan, akkor vigyem vissza, de még akkor sincs nagy gond. Svédországban pl. két éves korig kell járni."


Erről a válaszról jutott eszedbe a kérdés? Szerintem 18 hónapot akart írni a válaszoló, csak véletlenül elírta.

2015. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz konkrétan?
2015. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem idegesít. Sokkal jobban zavar a sok frusztrált anyuka, aki végigszorong minden napot, mert a 10 hónapos gyereke még nem rohangál.
2015. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Ez egyfajta megnyugtatás, mert mindenki aki kérdést tesz fel, kicsit izgul, hogy bizonyos nehéz korszak mikor múlik már el.

Amúgy, ha olvasol a sorok között, választ is kapsz a kérdésedre, a többi meg olyan nyugtató szöveg. Ennyi. Csak ugye ez is fáj valakinek. Ez az az oldal, ahol jót nem lehet írni, valaki úgyis beleköt, valaki úgysem érti, valaki úgyis sértésnek veszi.

Kicsit lazulni kellene már ezen az oldalon, és nem ennyire belelovagolni magát az embernek a semmibe.

2015. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Mások azért nem vesznek ezekről tudomást, mert nekik ez nem probléma. Mindenkinek az probléma amit annak gondol.


Te hiába hiszel valamit annak, attól még másnak nem feltétlenül probléma ugyanaz.

2015. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!