Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Létezik, hogy nem kapok...

Létezik, hogy nem kapok családi pótlékot?

Figyelt kérdés

4 éves a kisfiam. Tudom, hogy a születése után igényeltem. Tudom, hogy egy időben együtt jött a fizetéssel.

Sosem figyeltem, amúgy sem igazodok ki a bérpapíron. Most átolvastam, nem látok rajta ilyen összeget. OTP direkten megnéztem, nem jött csp. Sem most, sem az elmúlt 3 hónapban.


Komolyan, mindjárt sírva fakadok :(

Nem vet fel minket a pénz, de sosem ellenőriztem. Valamiért azt gondoltam, együtt jön azza a soványka közalkalmazotti béremmel :(

Valamikor jött is. Tuti. Most miért nem? Mióta lehet ez így?


Komolyan, remegek, tiszta ideg vagyok... hogy lehet ez?

Hol tudom ellenőrizni, hogy mióta nem kapok, illetve miért lett semmis az igénylés? Hiszen nyilván elég 1x igényelni, nem?



2015. aug. 6. 15:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Netbankon vissza tudod nézni elvileg az elmúlt 12 hónapot. Illetve azon keresztül tudod követni minden hónapban.
2015. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Néztem és nincs :/


Nagyon hülyén érzem magam, mert tényleg pont a spórolás miatt nincs sem sms, sem számlaértesítő, sem semmi... Sosem néztem, hogy jön-e, megkaptuk anno a határozatot, nyilván ezzel elkönyveltem, hogy persze, jön. Valamikor, amikor még volt papír alapú egyenlegértesítőm, emlékszem is rá, hogy rajta volt. De most nincs, megtaláltam pdf-ben a számlakivonatokat és nincs :/


Csak nem tudom, hogy lehettem, ilyen hülye! :(

2015. aug. 6. 22:16
 13/29 anonim ***** válasza:
Régen is bankszámlára kaptad? Ugyanarra a számlaszámra? Egyébként ha felhívod őket, meg tudják mondani, mikor utaltak utoljára. Ha szükséges, a bankodnál tudsz igényelni visszamenőleg bankszámlakivonatot, de az pénzbe kerül. Az internetbankban - banktól függően - általában csak néhány havit lehet visszanézni.
2015. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Én nem értem mi ezen a spórolás 300FT?

Most aztán tényleg jól jártál.

Netbankon meg tudod nézni.

2015. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Régen is számlára aptam. gyed-del, gyessel együtt.

Aztán amikor dolgozni kezdtem, lemondtam a papír alapú számlát (az rajta a spórolás, hogy így más a számlacsomagom, utalások, minden sokkal kedvezőbb áron vannak), és azóta nem is igazán követem rajta a pénzmozgást.


Csak ezen legyek túl, és esküszöm, minden egyes zsemle után meg fogom nézni, hogy annyit vontak-e le, amennyit... és annyi van-e rajta, amennyinek lennie kell :(

2015. aug. 7. 07:45
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért a netbankot havi egy-két alkalommal ellenőrizni nem kerül semmibe. Sok sikert kívánok, remélem, megoldódik.
2015. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Valóban, az nem került volna semmibe. De fene gondolta, hogy egyszercsak nem utalják tovább :o


Egyenlőre most írtam nekik egy mail-t. Legyen nyoma, hogy érdeklődtem. Türelmemet kérik, válaszolni fognak :o


Ha hétfőig nem történik meg, akkor felhívom.

2015. aug. 7. 11:26
 18/29 anonim ***** válasza:
Mi újság, jelentkeztek már?
2015. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Na sikerült valamit intézni?
2015. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Ma kértek még be személyes adatokat.

Hívtam ugyan őket, de úgy gondoltam végül, jobb ha írásban marad nyoma, szóval e-mailben küldtem és várok.

2015. aug. 10. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!