Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Meg jött ma reggel a családi...

Meg jött ma reggel a családi pótlék. De nem duplán. Ez kamu hír volt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 08:48
1 2
 11/14 piroska és a farkas ***** válasza:
21%
Igen, ez is egy értelmezése a duplának, én viszont vhol úgy olvastam, hogy ténylegesen dupla csp jár egyes családoknak, pl ahol tartosan beteg gyerek van, ha jol tudom. Tehát mindenki másnak csak úgy dupla, hogy 2x jött a honapban.
2015. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
tartósan beteg gyerekre amugy is magasabb családi jár ami a normálnak a duplája,és az nekik minden hónapan.
2015. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
mennyi buta anyuka van itt...
2015. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A tartósan beteg, fogyatékos gyermek után is mindig 12X kapok családi pótlékot egy évben, tehát nem jár duplán.

Ez a mostani egy előrehozott utalás, a szeptember elején esedékes családtámogatást utalták el augusztus utolsó hetében, gondolva a beiskoláztatás megkönnyítésére.

A tartósan beteg gyermek után 23 300 Ft családi pótlék jár.

Egyébként minden családtámogatásról, ellátásokról az azt folyósító szervek oldalán minden részletes, PONTOS információ megtalálható.

2015. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!