Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Így megigényelhetem az egyedül...

Így megigényelhetem az egyedülálló családit ugye?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Párommal együtt élünk, nem vagyunk házasok, nem vagyunk bejegyzett élettársak. A gyerek persze a nevén van, a lakcímkártyánk egy címre szól. Így megigényelhetem az egyedülállóknak járó családit?
2015. szept. 10. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Te úgy gondolod, nem csalás, pedig DE. Aki élettársi kapcsolatban, együtt él életvitelszerűen, az NEM egyedülálló. Egyébként az adókedvezményt ki fogja igényelni?
2015. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Miért gondolod azt, hogy én úgy gondolom ez nem csalás? Leírtam, hogy azért tettem fel a kérdést, mert nem voltam vele tisztában, mivel oké hogy együtt élünk, de nem vagyunk se bejegyzett élettársak, se házasok. Nem tudom ezért miért kell automatikusan azt hajtani hogy csalni akarok :D
2015. szept. 15. 17:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hogy házasok vagytok-e vagy sem, bejegyzett élettárs vagy sem. Ott él veled, így nem vagy egyedülálló.... és lehetsz házas papíron, ha a férjed lelépett és már máshol lakik akkor már egyedülálló vagy.
2015. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!