Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » A hónapról hónapra élők meg a...

A hónapról hónapra élők meg a szegények és akiknek semmijük sincs, miért vállalnak sok gyereket?

Figyelt kérdés
A családi pótlékból akarnak megélni ? nem zavarja őket hogy a gyereknek nem bírják meg adni ,amire szüksége van ? a szívem szakad meg mikor azt olvasom,hogy nem bír a gyerekére új ruhákat venni meg használt,cumikat adnak nekik,meg a legszarabb pelenka ,legolcsóbb babakenőcs már ha néha használnak stb . ..
2016. febr. 25. 12:27
1 2
 11/16 anonim válasza:
85%

" a szívem szakad meg mikor azt olvasom, hogy nem bír a gyerekére új ruhákat venni..."


1. ha nem bírod a valóságot olvass szépirodalmat

2. én sem támogatom a szüljünk csak dolgozni ne kelljen mentalitást, de azt te is tudod, hogy nem azon múlik a gyereked jövője hogy turiban vásárolsz e

3. ha ennyire bánt ez a dolog, keress egy alapítványt, vagy egy mély szegénységben élő családot, menj önkéntesnek, beszélgess velük, hogy jutottak ide, kérdezd meg tőlük ezeket a dolgokat, próbáld meg őket elfogadni, esetleg támogatni akár új ruhákkal, cumival.

Hidd el meg fogsz lepődni milyen szeretet, összetartás van egy ilyen családban, és semmit nem vesznek észre a gyerekek, míg egy hozzád hasonló kedves ember esetleg egy gazdag csemete nem közli velük, hogy nekik milyen szar.

2016. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el még a válaszokat, de el fogom, most sietek.

Nálunk az iskolában van egy testvérpár. Hatan vannak testvérek amúgy, a legkisebb másfél, a legnagyobb 13 éves. Köztük számos abortusz.

Mindkét gyerek a kérdésre, hogy mennyi gyereket szeretne majd, azt mondja, egyet sem... Mert ők rengeteget nélkülöznek.


Az anyjuk egy akaratgyenge, az apjuk elszórja a pénzt...

2016. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem vadiúj ruhákban jár, még nem lesz lelkisérült.Amikor a napi egészséges étkezés van veszélyben, akkor én is elcsodálkozok.De azt ne felejtsd el kérdező, hogy fogamzásgátlót képtelenek kifizetni, nemi életet pedig élnek.Nem tartozunk sem a szegény kategóriába, sem a gazdagok közé.Egy gyermekem van, nem vállalok többet, mert akkor a jelenlegi életszínvonalunkat már nem tudnánk fenntartani, de nekem telik gyógyszerre.

Tehát nem a vadiúj ruháktól lesz boldog egy gyerek.

Csak úgy megjegyezném, hogy én mélyszegénységben éltem életem első 10 évét, de kitűnő tanuló voltam.És nem nyomorodtam meg, később országos nyelvtanversenyen második lettem, szavalóversenyeken sorra taroltam.Ergo a kettő nem feltétlen függ össze.

2016. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk csórók van munkánk,házunk,megtakarításunk és még sem tudunk a fiúnknak kistestvért adni....😔
2016. febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amerikai felmérést említve, mindig lehagyják a minta nagyságát, és a kiinduló koncepciót.


Mi baj van, kérdező?

2016. márc. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi köze a használt cuccoknak a gyerek fejlődéséhez? Nagyon jó a fizetésünk mindkettőnknek, saját, hitelmentes házunk van, hitelmentes autónk és van megtakarításunk.

Mégis használt ruhákat veszek, főként bababörzéken. Tökéletesen megfelelnek. Szépek, jó minőségűek. A babák 1-2 hónap alatt úgyis kinövik, a kisgyerekek is pár hónap alatt. Minek kellene újat venni?

Etetőszék, babakocsi, ezekből is tökéletes a használt, minek az új? Jó a patikai babakenőcs is, és a pelenkából pedig mindenki azt használja, ami az ő saját babájánál bevált.

Csak azért, mert valami drága, még nem lesz jobb is.

2016. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!