Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha egyedülállóként neveltem a...

Ha egyedülállóként neveltem a gyermekemet és úgy kaptam 13700Ft családit, de ismét együtt vagyunk az apával akkor ugye 12200Ft járna csak, akkor szólni kell akik utalják vagy ugyse derül ki?

Figyelt kérdés
Egy lakcímre lettünk bejelentve, nem tudom ez számít e. Nem vagyunk házasok.

2019. máj. 31. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kiderül-e (ha egy lakcímen vagytok akkor sanszos) de tényleg megér ennyit 1500 Ft???
2019. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szólnék, hogy változtassák meg csak nem tudom hol kell szólni vagy új nyomtatványt kell e kitölteni vagy mi van
2019. máj. 31. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ugyanzt elkuldod ujra csak bejelolod h nem egyedulallo vagy
2019. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
:) kedvencem a kolleganom aki egyedulallokent masodik gyerekkel varandos uattol a pasitol...
2019. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell új kérelmet benyújtanod, akár a saját kezeddel is írhatsz egy nyilatkozatot, hogy mikor szűnt meg pontosan az egyedülállóságod. Mivel a családi pótlék hónapra járó ellátás, ha hónap közben szűnt meg, akkor arra a hónapra még megkapod a magasabb összeget. Nyilván ha visszamenőleg jelened be, akkor a különbözetet vissza kell majd fizetned, ezt vedd számításba azért :) Bármelyik kormányablakban leadhatod, ők majd továbbítják az illetékesekhez.
2019. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!