Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 41 évesen lehet még babát...

41 évesen lehet még babát vállalni?

Figyelt kérdés
Nekem már van kettő de a paromnak még nincs és nagyon szeretne és ugy gondolom én is.
2007. dec. 8. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyzeted nagyon hasonlít valakiére,akit nemrég ismertem meg ezen az oldalon(Hacsak nem te vagy az Ági:))Szerintem egyáltalán nem késő.Kicsi macerás a dolog,meg több vizsgálat kell mint nekünk fiataloknak,de semmi gond vele.Támogatom a baba projektet:)


16 hetes kismama

2007. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
62%
Egyik ismerősöm 39 évesen szülte a 3dik babáját a (két fia mellé a harmadikat). A kisfiu most 5 éves de valami baja van még nem mutatták ki, hogy mi, de nem beszél (sokáig azt hitték halláskárosult de nem), igen akaratos, dühöngő és aránytalanul nagy feje van. A terhesség alatt nem mutattak ki semmi rendelleneset. Szerintem elég kockázatos ilyen későn szülni, jól gondold meg a baba érdekében is.
2007. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Hát 41 évesen jól meggondolandó.Ha egyböl sikerülne is eherbe esned,42 lennél mire megszületne.Ha nem több.Mire a gyermek 20 e´ves lenne,te már 62.az nem mindeggy.Pláne ebben a vila´gban.Mert a gyereknek a szülöi segítségre,hozzátartoza´sra szüksége van.Ès abban a korban már ki tudja......

Èn biztosan nem va´llalnám be ennyi idösen.De ez teljesen a te dönte´sed,de biztosan sokan megfognak "csodálni"érte.

34hetes kismama.

2007. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a mostani párom kedvéért (is) szültem a másodikat 38 évesen és most tervezzük a következőt, 40 leszek a születésekor. (A nagynéném 45 évesen szülte a harmadikat.) Úgy tapasztalom, bár "nem vagyok a régi", sokkal rugalmasabb és türelmesebb vagyok, mint gondoltam... Miért ne vállalnátok? Ha mindent mérlegeltetek, nagy örömet okozol a párodnak egy vér szerinti gyerekkel! Hajrá!
2007. dec. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Anyukám engem pont 41 évesen szült. Csomó vizsgálatot csináltatott vele a doki. Magzatvízvizsgálatból megállapították,h 46xx kromoszómás ép lány vagyok, csak így tartott meg. Nekik 8 hónap alatt jöttem össze. Sok sikert!

2007. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te döntésed. De vedd figyelembe, hogy nem leszel fiatalabb. Tudom, hogy az ember annyi éves amiennyinek érzi magát, de a testedre ez nem vonatkozik. Már 35 év felett magzatvíz vizsgálatot csinálnak, aminek 1-2%-os vetélési kockázata van. Te sem úgy fogsz regenerálódni, mint 20-on évesen.

Ha úgyérzed, hogy egy fiatalos beállítottságú anyuka vagy és 60 egynehány évesen elbírsz majd egy kamasszal (kitudja milyen világ lesz akkor, a maiból kiindulva) akkor válald a babát nyugodtan.

2007. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Miért kell a nőket letámadni,ha elmúltak már 40 évesek és babát akarnak?Nem hiszem,hogy mindenki 20 évesen szüli az első babáját,hogy nehogy "öreg" legyen mire eléri a felnőtt korhatárt.Nem bántásból irom,de vannak olyan fiatal lányok,akiknek véletlenül összejött a bébi és gyakorlatilag nem is volt magánéletük.Sőt ismerek olyat,aki 40 évesen nagymama és vitáznak a lányával,hogy ki vigyázzon a kicsire,még ők szórakoznának!!!

Miért ne szülhetnél a párodnak is egy gyönyörű babát,ha téged és a gyermekeidet is szeret.

Sok boldogságot kivánok Nektek!

Üdv. 35 évesen 1 babát váró, 26 hetes kismama

2007. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Manapság rengetegen vannak, akik önhibájukon kívül 35 éves kor fölött, sőt a 40-hez közeledve próbálnak babát vállalni (ráadásul az elsőt), tehát nem lógnál ki a sorból.

Az előttem szóló ellenzőknek üzenem, hogy érdekes módon minket, akik évek óta hiába próbálkozunk, és már kezdjük feladni a reményt, mindig azzal próbálnak vígasztalni, hogy van még időd, még 40 évesen sincs késő.

Tehát én azt mondom, már csak magam miatt is, hogy ha úgy látod, hogy belefér az életedbe, dönts mellette.


Egy 37 éves, babára nagyon vágyakozó

2007. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldonteni. a nagymamam 43 evesen szulte anyukamat es anyukam egy egeszseges baba lett es felnott egeszsegesen es felnevelt ket egeszseges gyereket. tehat nem jelent semmit.
2008. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan válalj annyi babát,amennyit akarsz.Én beválalnám 44 éves koromig babát
2013. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!