Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek előfordulhat,...

Szerintetek előfordulhat, hogy olyan sokan igénylik a babaváró hitelt, hogy mégsem lesz igényelhető 2022ig? Vagy szigorítanak a feltételeken majd, hogy mégse kaphassa meg ennyi ember?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 07:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem valoszinu. Kevesen tudnak megfelelni a felteteleknek, ez az egesz csak propaganda-eszkoz, nem valodi segitseg.
2019. júl. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez is kölcsön, a jövedelem határozta meg mekkora összegre vagyunk jogosultak. Írták már itt egy páran, hogy csak pár százezret kaphatnak. De jó ez így, sokan nem tudnák visszafizetni, mert a kölcsön kölcsönének is kölcsönből akarja a törlesztőjét fizetni.
2019. júl. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Aki tud gondolkodni előre, az nem igényléi a babaváró kölcsönt, akkor sem, ha van ehhez megfelelő jövedelme. Könnyen úgy járhat, mint a devizahitelesek. Nem tudj fizetni a törlesztőt, nem születnek meg a várt gyerekek, akkor bukja a kölcsönt és az ingatlant is.
2019. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor aki tud gondolkodni az inkább albérletben marad élete végéig és fizeti a havi 130as bérleti díjat, ahelyett hogy saját lakást venne?
2019. júl. 27. 08:19
 5/23 anonim ***** válasza:
59%

3.


Aki gondolkodik, az akkor veszi fel, amikor 12 hetes terhes



Az a tuti!

2019. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

5. Vagyok



Én is gondolkodtam ezen, de nem hiszem


A hitel pörgeti a gazdaságot.


Másrészt sokan nem felelnek meg ( engem baromira meg is lepett, mert azért annyira nincsenek elrugaszkodott feltételek szerintem)

2019. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy befejezik előbb vagy szigorítanának. Így is nagyon kevesen felelnek meg a feltételeknem.
2019. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De miért? Azért elég lazák a feltételek.
2019. júl. 27. 08:31
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
Mert azok, akik most lerohantak a bankot, tobbnyire mar hitel terheltek, vagy a munkaval van gond. Tobb ilyen van, mint gondolnad, a cofidisnel dolgozom, minden masodik ugyfel erre hajt, pedig tok eselytelen, a hulye is latja, csak o nem. Mi pl. atlagosan keresunk, 2 eve hazasok vagyunk, 5 even belul tervezunk gyereket, de nem most. Ha most alairjuk es mondjuk 2-3 ev mulva azt mondom oke, vagjunk bele, es nem jon ossze, mit csinalok? A kisbetus resz szerint akkor nincs gaz, ha az allamilag tamogatott maximalis mesterseges eljarast kihasznaltuk. Ez ugy tudom 6 inszem, vagy lombik (nem melyedtem el ebben) ami rengeteg idobe (nem mellesleg penzbe) kerul, ha nem sikeres az elso. Vagy, ha pl. 3 evig varunk meg (vegre van otthonunk, had elvezzuk kicsit kettesben) aztan 10 honap mire osszejon, es mondjuk 8 hetesen elmegy. 4 evnel tartunk, lelkileg, testileg is kell 2-3 honap szunet, bo felevunk maradt osszehozni. 5 ev baromi keves tud lenni, ha nem "most azonnal de rogton" akarod. Szoval igen, ez a bank es a par szempontjabol is akkor jo, ha mar 12 hetesen igenylik, megfelelo jovedelemmel. Ilyen pedig keves van.
2019. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6%
Azért kevés olyan ember van, aki az elmúlt 3 évben max 30 napot volt munka nélkül. Jobbára olyanok, akiknek amúgy is magas a jövedelmük.
2019. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!