Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babaváró hitel kapcsán csak...

A babaváró hitel kapcsán csak én vagyok az egyetlen akit aggasztana egy esetleges válás?

Figyelt kérdés
Mert persze most minden jó de ki tudja 20 év múlva mi lesz. A válás baromi drága lenne ennek fényében,amúgy meg semmi joga a nőnek,ha külön is mennének se gyerek tartást se semmit nem követelhetne, teljesen meg lenne lőve.
2019. júl. 2. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Engem jobban aggasztana az a tudat, hogy a kormány vagy ha kormányváltás lesz, - az új kormány egy egyszerű átírással bármire módosíthatja majd...
2019. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Ott kezdődik a legnagyobb probléma hogy babát megfelelő háttérrel szabad csak vállalni! A baba nem egy piaci befektetés. Elég durva hogy üzleti fogás manapság a baba és hitel igényelhető rá, pedig nem erre kellene építeni az életet. Ezzel a politikával tele lesznek az árvaházak.
2019. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze az is, csak negfordult a fejemben,hogy a mai világban amikor ennyi váls van,nem e félnek az emberek...
2019. júl. 2. 17:30
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez bármilyen hitelnél benne van a pakliban, nem csak a babavárónál fordulhat elő.
2019. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,de ennél a hitelnél van a legnagyobb szigor válás tekintetében
2019. júl. 2. 17:33
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, az emberek nem egyformák. Sokan beleugranak ebbe, aztán meg majd szívják a fogukat.

Eszéletlen mennyi sületlenségeket olvastam már itt is. Pl, hogy ez iszonyat segítség. Ja, az.

Ne felejtse el senki, hogy a kormányzás sosem azt támogatta akinek nincs, hanem mindig az jár jobban akinek amúgy is van. Nagy érdek ez nekik, hogy minél többen dőljenek be. És ahogy olvasgatom, lesznek egy páran.

2019. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2 válaszolnak Szüleink idejében is voltak támogatások,gyerekekre és hiteleket vetek föl 20-30 évre hogy lakást vegyenek és mégsem lettek tele az árvaházak de biztosabb voltak munkahelyek.
2019. júl. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem aggaszt. Úgy mentem férjhez, hogy szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy együtt maradunk életünk végéig. Biztos, hogy lesznek még mélypontjaink (eddig is volt), de együtt átvészeljük, megjavítjuk a kapcsolatunkat mert vagyunk ennyire intelligensek. Ha pedig ne adja isten de tényleg elválnánk pont nem érdekel a pénz, sokkal nagyobb veszteség lenne számomra a lelki veszteség. Mondom ezt persze úgy, hogy biztos anyagi helyzetünk van, több lábon állunk és 10 milliót sem tervezzük elkölteni, hanem inkább befektetni.
2019. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 MolotovPunk ***** válasza:
78%
Tömeges eladósodás várható.Semmirevaló (látszat) intézkedés ez.
2019. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Az egész babaváró hitel nem más, mint a nép beetetése és újabb tudatos eladósítása, mint annak idején a devizahitel nyaklónélkül adása.
2019. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!