Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császárosok hogy vagytok?

Császárosok hogy vagytok?

Figyelt kérdés

11 napja szültem, az eleje pokol volt mostmar hogy kivettek a varratot, végre jobb de még fáj és a front miatt mintha egne.

Vérzésem nincs, max pecséttel, tejem megjott a 3ik napon de kezd apadni, hiába a sor, tea, leves stb.

Akik már régebben szültek meddig vereztetek? Tejetek?

Mindenre kíváncsi vagyok.

😊😊

Plusz az orvosom azt mondta ne 6 hét múlva menjek vissza hanem 4 mert más a császár mint a természetes szülés.

Mekkora lett a vágás?

Nekem kB 20 cm mikor meglattam sokkot kaptam kB. Noss.

Hogy vagytok, voltatok császár után?


2019. júl. 27. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
10 hete császároztak. Első pár óra kegyetlen volt, baba végig mellettem, katéter, infúzió még bent, szerencse, hogy végig aludt. De az első felállítás után már csak a másodikhoz kellett egy pici segítség, utána este már egész jól elsétálgattam a babával. Másnaptól meg már csak a felülés volt nehéz, de harmadnapra az is simán ment. Tejem viszonylag hamar lett és sok, de ugyanolyan hirtelen apadt is el. Max. egy hétig pecsételgettem, de két hete meg is jött már. Vágással nem vagyok kibékülve, az nagy lett, de amúgy semmi extra. A striák cseszik inkább a csőrömet.
2019. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

10 hónapja szültem, sürgősségi császár volt, kb 3 hétig véreztem, 3. napra lett tejem, a mai napig is szoptatom a lányom, ezzel szerencsére nem volt sose gond hogy kevés lenne.

A heg is szép, kb 10-12cm-es, maga a műtét azt mondom nem vészes, engem inkább lelkileg viselt meg, 41. héten indítás után komplikációk léptek fel, akkor közölték hogy azonnal műtő, ezt az érzést nem kívánom senkinek

2019. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

5 hónapja császároztak, a szülés utáni második nap lett tejem, azóta is van, csak anyatejes a babám. Nekem kapcsok voltak kívül, sokkal szebb lett így a heg, ami amúgy 11 centi. 4 hétig véreztem.

A kontroll szülés utáni 6. héten volt. Jól voltam amúgy császár után, nekem nagyon jó élmény volt, varratszedés után emlékszem, hogy futottam a buszhoz, egy héttel a műtét után már lent sétáltam a babámmal, ismerős mondta, hogy meg nem mondta volna, hogy császárral szültem.

2019. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
3 hete császároztak. 2. Császárom volt és nagyobb és rondább is mint az első volt. A front miatt nekem is ég, de már nem fáj és rendesen tudok mozogni. Pecsetelgetes van még, a tejem apad el :(
2019. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Engem fél éve császároztak, de még mindig kellemetlen a heghez és környékéhez érnem, pedig jó lenne masszírozni, kezelni az összenövések elkerülésének érdekében. Engem nagyon megviselt az egész, mert sürgősségi volt szívhang leesés miatt, 24 óra vajúdás után. A műtét utáni két hét maga a pokol volt, borzasztóan fájt, és a rossz terhelés/testtartás miatt becsípődött a derekam és a lapockám mellett is, egy rakás szerencsétlenségnek éreztem magam. 4. napon lett tejem, szoptatok azóta is. Egy jó tanács, tedd mellre sokszor a babát, bújjatok össze gyakran, pihenj vele te is, hadd komfortszopizzon, és lesz bőven tejed, a baba a legjobb tejszaporító, a sör, levesek, teák nincsenek hatással a tejtermelésre. Szoptass igény szerint, ne időre, és akkor nem lesz gond! :)

Én a 9. hétig véreztem/pecsételtem, azt hittem soha nem lesz már vége... :D 10. héten voltam kontrollon.

A hegem amúgy szép, kb 15 cm hosszú, később majd alig fog látszódni.

2019. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!