Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császárosok! Fáj, amikor a...

Császárosok! Fáj, amikor a dréncsövet szedik ki?

Figyelt kérdés

Eléggé félek ettől a dologtól.


Másik,h elso felkeles utan normalis ha csak masfel ora mulva szabad ujra felallni vagy pisilni menni??


Minden más tanácsot elfogadok csaszar utanra. Tegnap mutottek


2018. márc. 3. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt.
2018. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Kellemetlen. De sokkal jobb utána, hogy már nincs bent.
2018. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon várom, h kiszedjék. Legkésőbb hnap viziten. De jo lenne ma túlesni ezen is.
2018. márc. 3. 13:46
 4/17 anonim ***** válasza:
nem, kimondottan felszabadító érzés, az állapotom 10/2ről kb 10/8ra ugrott mikor kiszedték..
2018. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

Nem fáj. Sóhajtani kell közben. Ha csinálod, amit mondanak, nem érzed.

A második kérdést nem értem. Nincs katétered? És mit nem tartasz normálisnak abban, hogy az első felkelés után (ami szörnyű) pihenj picit?

2018. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem volt ilyen csövem... Minek ez? Muszaj? És ha igen, akkor nekem tavaly áprilisban miert nem volt?
2018. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

En az elso felkeles utan treniroztam magam.eloszor csak felultem az agyon,majd vissza,aztan amikor mar "jol" ment akkor fel is alltam,es korbesetaltam az agyat.reggelig messzebb nem mentem mert feltem,hogy megszedulok.

Igy mire a picit allandora megkaptam,nem volt olyan veszes a felkeles.kitapasztaltam,hogy egyszerubb,kevesbe fajdalmas.

Nalunk ilyet nem mondtak,hogy nem szabad x ideig felkelni,csak,hogy vigyazzunk ha szedulunk akkor csak uldogeljunk az agyon.

Szoval ez egy tanacs.minnel tobszor felulsz,felallsz annal konynebb lesz ;)

De azert ne eroltesd tul magad,csak amit birsz.

A 3.nal egy tok jofej szinten 3.csaszaros anyukaval kerultem egy szobaba.egymas utan mutottek minket.igy "versenyeztunk" egymassal fel ejszaka.jol elvoltunk igy ketten.

Drain csovem egyszer sem volt,de minden szobatarsam azt mondta amit elottem is irtak.nem fajt nekik.

2018. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Nekem semmilyen csövet nem hagytak benn, egyedül a katétert. A katétert az első felálláskor húzták ki, mert utána rögtön mehettem pisilni.

És az első felállás után pedig azonnal érdemes elkezdeni mozogni, és minél többet, ne kíméld magad, annál könnyebben regenerálódsz. Mindkét császárom utáni első felállásra oda is hozták a babáimat, onnantól kezdve már végig velem voltak. Folyton körülöttük tettem-vettem, szoptattam, pelenkáztam. Szinte folyamatosan talpon voltam. Nagyon hamar helyre is rázódtam.

2018. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hat akinek nem volt termeszetesen nemtud valaszolni es en se ,h miért nem volt nektek. :)


Nincs már bent a katéter. Első felkelés után kiveszik, és másfél-2 óránként kikell menni pisilni. Az elobb voltam eloszor. Mintha pengét pisiltem volna vér jött semmi más kb ...

2018. márc. 3. 14:46
 10/17 A kérdező kommentje:
5# sehol sem irtam h nem normalis.. kérdeztem h normális-e?!:D
2018. márc. 3. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!