Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hahyomanyos polya szeptember...

Hahyomanyos polya szeptember elejen szuketendo babanak mennyire hasznos?

Figyelt kérdés

Van egy nagyteso, aki 3 eves lesz akkor, talan o is jobban meg tudna fogni abban, meg persze a nagypapaknak is hasznos lehet, mamaknak is talan?!


Persze, nem egesz nap polyaban lenne, hanem csak talan, ha jonnek a latogatok?!


Ki mit gondol? Mennyire hasznos? Nem lenne szeptemberi babanak tul meleg?


2019. júl. 29. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem semmilyen évszakban, semennyire nem hasznos.
2019. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasznos. Méghozzá olyankor, amikor nem tudod megnyugtatni a babát. Olyankor bepólyálod, és kb.úgy fogja magát érezni, mint a méhedben. És ha mákod van, ettől megnyugszik.
2019. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak pólyába rakva adtam a babám (decemberi születésű) a nagy tesója kezébe, meg ha jöttek rokonok, ismerősök. Mi kaptunk pólyát használtan rokonoktól, nem költöttem volna rá, drága és nincs kihasználva. Amúgy sohasem volt benne, max. összesen 4-5 órát használtuk. Attól függ milyen idő lesz szeptemberben, 30 fokban nem biztos hogy jól érezné magát, de ha lehűl akkor arra a kis időre még tartogatják ideális lenne. Én, ha nem kaptunk volna használtan vettem volna egy szép állapotút. Könnyű szülést, jó egészséget!
2019. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felesleges. Mi kaptunk ajándékba kókusz polyát, 1 hónap alatt kinövi. A 4 éves tesót alig érdekelte az Öcsi, leültettük a kanapéra, oda adtuk neki , mi ott ültünk mellette, 2 perc után ő adta vissza a Tesót, neki elég volt annyi. Baba hintája volt, abba sokat volt a pici,a nagy néha oda ment hozzá, megnézte, de nem nagyonon tudott vele mit kezdeni. Én is elképzeltem majd együtt pelenkazzuk meg minden, hát letojta :) Mamik bátran megfogták, ringatták, Papok is,nem kellett nekik polya, a dédinek adtunk párnát az ölébe, arra a Babát, ő úgy kérte, mert már semmit nem bír tartani.

Nem kell parázni, nem fogják össze törni, ha csak simán megfogják :)

2019. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az en fiamat 3 eve kb mindenki parnaval fogta meg, ezert is gondoltam most a hagyomanyos polyara, kokuszpolyank volt, eladtam, mert szerintem az nagyon rossz, semmire nem volt jo...

Lehet meg kene tanulnom rendesen pledbe polyazni, az legalabb nem penzkidobas es ha kell, csak "becsomagolom"...😅

2019. júl. 30. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!