Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veletek volt már ilyen mikor...

Veletek volt már ilyen mikor nagyon szerettetek volna babát?

Figyelt kérdés
Csak valami oknál fogva nem lehetett. Szinte minden korotokbeli ismerősötök terhes lett. Volt osztálytársak, barátnők, szomszéd, mindenki.. Már az álmotokban is terhesek voltatok, és már majdnem beleőrültetek ebbe az egészbe.
2019. júl. 29. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Ennyire nem kattantam rá, most vagyok pont ma 15 hetes. 8 hónapig próbálkoztunk, 30 éves vagyok.


Inkább az fájt, hogy nem tudtam mikor lesz, lesz - e valaha. Engem mások annyira nem foglalkoztattak. Rokonomnak évek óta van, a kis hülye, buli kapcsán szerzett gyerek, szóval én azt is láttam, hogy nem mindenki boldog anyuka. Ezek után senki műmosolyát nem veszem be. Épp ezért nem érdekel, hogy a környezetem mit próbál lenyomni a torkomon.

2019. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Volt ilyen. 20 éves koromtól érzem, minden nap rá gondolok, vele álmodtam sokat. Életem legnehezebb szakasza volt az elmúlt 3 év, szakítottam egy nagy szerelemmel, ezután lázadtam, de mind e mellett, folyamatosan a jövőbeni babámra gondoltam. Méhrendelenességem van és egy megszakításom volt 2017-ben ,mert rossz helyen tapadt meg, mondták is, hogy fennáll a meddőség veszélye, gondolom ez is közre játszott. Utóbbi 1 évben, már énekeltem is "neki", én hiszek abban, hogy mielőtt megfoganna, fentről néz és kiválaszt engem anyukájának. Most egy 21 hees egészséges baba fejlődik bennem, és azt tudom mondani, hogy az előzményeket nézve és a nagy várakozás miatt a legfélősebb kismama vagyok, mindentől féltem a babám. Ez sem jó. De legalább már itt van.
2019. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt; másfél évet vártunk rá! Nagyon nehéz volt, volt, hogy már azt álmodtam, hogy a még férfi barátomnak is pozitív lett a tesztje :D.
2019. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy esetre emlékszem nagyon. Pont megjött és emiatt tökre kivoltam. Na, aznap csupa terhes nőt láttam a munkahelyemen, kezdtem azt hinni, hogy megőrülök. Végre jött egy pár, a nőnek tök lapos hasa volt. Na, végre-gondoltam-mégse terhes mindenki. Mire a pasi megszólalt: 3 jegyet kérek! Mert terhes ám! (Mutogatott a nőre:)
2019. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!