Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni azt,...

Hogy lehet feldolgozni azt, hogy anyagi gondok miatt nem vállalhatunk gyermeket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem fér bele a költségvetésünkbe és emiatt nem lesz babánk.
2019. aug. 5. 16:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Erre a keresetre en sem vallalnek, foleg hogy a gyerekkel a te fizud jelentos resze kiesik. Keressetek jobban fizeto allast, foleg a parod, es akkor nem kell lemondani rola.
2019. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
A takarításért többet kérnek, mint az én szakorvosi órabérem. Nem tudsz több címet vállalni?
2019. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Erre a keresetre érthetô, hogy nem vállaltok.


Viszont nekem nincs szakmám.

Érettségim van.

Jártam egyetemre, de nem államvizsgàztamés nem is azon a területen dolgoztam mégos csak sajàt magam 200e ft-ot vittem haza, nem gyàrban dolgozva..


Úgyh, ha 2 munkahely kell 100-hez, az nagyon durva.

2019. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha ebbe ti beletörődtök és nem is akartok feljebb jutni, akkor nem is kell nektek gyerek.
2019. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Keresünk munkát, de ezt is nehezen kaptuk meg. Vidék, nem nagy lehetőség van. Sok helyre kellene autó, nekünk nincs. Nekem jogosítványom sincs.
2019. aug. 5. 19:47
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj ott maradni. Költözés. Sok gyár lakhatást is biztosít, így az albérletet már megtudjátok spórolni.

Ne ragadjatok le, menjetek olyan környékre ahol több a munka, jobb fizetésért.

2019. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Bababáró hitel?
2019. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom Komarom-Esztergom megyét. Itt lasszóval fogják a munkaerőt és a gyárak fele lakast/szállót is biztosit akar, pároknak. Szakos meló az igaz, de 1300 ft körüli a kezdőber. 200 ezret hazaviszik a munkások sok helyen többet is, plusz cafeteria. Ha a cég állja a lakhatast 2-3 év alatt tudtok annyit spórolni hogy albérletet keressetek és gyereket vallaljatok. Ne add fel ilyen könnyen.
2019. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel régóta együtt vagytok, talán belefér néhány hónap távkapcsolat a nagyobb jóért. Vagy te vagy a párod kimegy nyugatra, gyűjt egy kis megtakarítást, a másik pedig őrzi az itteni életet. Vagy mentek mindketten, elvégre szinte senki sem köt ide titeket.
2019. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ez kezd egy kicsit kifogás szagú lenni. Rengeteg gyár ingyen buszos járatot vagy szállást biztosít. Csak akarni kell meg keresni. Meg azt is el kell vállalni ami nem feltétlen az álom munka.
2019. aug. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!