Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok ezt lelkileg...

Ti hogy bírjátok ezt lelkileg feldolgozni?

Figyelt kérdés

Épp nyaraltunk és becsatlakoztak a barátaink is. Mi nagyon szeretnénk már babát, de nem jött még össze, én mérem a hőm, ovu tesztelek egy rakat vitamint szedek és inofolicot is.

Most ez a barátunk bejelentette hogy babát várnak illetve másnap jött a másik pár és ők is. Mindkettőnek könnyen összejött, orvos szólt rájuk h nem ártana valami folsav.

Nekem persze ma reggelre jött meg megint...


Tudom szörnyű vagyok, úgy is érzem magam, mert bár nagyon örülök nekik mégis iszonyú irigy vagyok.

Ti ezt hogy kezelitek lelkileg? Mert egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta pedig emiatt szörnyetegnek is érzem magam.


(Persze ők nem tudják h próbálkozunk mert persze mi rettentő régóta együtt vagyunk)


2017. júl. 29. 06:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%

Én csak annyit tudok ajánlani,hogy ne görcsölj rá a témára.

Nektek is össze fog jönni a baba,de mivel nagyon akarjátok,ezért nem sikerül.

Tapasztaltam saját magamon.

Addig is szedj valami vitamint.

A Trimeszter várandós vitamint sokan dicsérik,Én is azt ajánlom,hogy kezdd el szedni. 😊

2017. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%

Én a babavárást nem versenynek éltem meg. Eleve az anyaság gondolatát is szoknom kellett amikor terveztük

Kb ugy éltem meg, hogy amikor üzletben szembejött pár gyerekruha, arra gondoltam, hogy de furi, nekem is ilyeneket kell majd vennem.

Mások gyerekvállalása hidegen hagyott valahogy. Kb nem érdekelt.

2017. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Azért sejthetik, hogy ti is szeretnétek. Nem tudsz mit tenni, én is voltam így, most meg már anyuka,vagyok. Van, akinek könnyen jön. Én mindig arra gondoltam, ha irigykedésen kaptam magamat, hogy mégsem pusztulhat ki az emberiség, csak mert nekem nem jön össze. ;) De komolyra fordítva a szót, ezt bocsájtsd meg magadnak, fogadd el, hogy néha irigykedsz, sajnos van ilyen, és ez normális érzés.
2017. júl. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi. Normális, emberi érzéseid vannak. Próbáljatok meg nem rágörcsölni ( tudom, könnyű azt mondani...), lehet ezért nem jött még a baba. Nem tudom mennyire rég próbálkoztok de ha már több mint 1 éve és semmi, akkor érdemes kivizsgáltatni az okát. Ismerősöméknél D vitamin hiány miatt nem jött a baba, ahogy ez orvosolva lett rá 2 hónapra teherbe esett. Sokszor csak picin múlik az egész. Sok sikert nektek!
2017. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

Próbálj meg túllèpni az irigysègen!

Attól, hogy irigy vagy, neked nem lesz hamarabb gyereked.

De persze talán ezután mèg nehezebb lesz, ahogy idősebb terhesek lesznek, majd jönnek a kèrdèsek, hogy ti nem akartok?

Hőmèrő, ovutesztet stb. Tènyleg kell ez? Nem kène előbb csak úgy èlvezni az együttlètet? Ha orvosig is eljutottatok ès ő tanácsolta ezeket, akkor nem szóltam! De gyanítom mèg nem próbálkoztok olyan règóta, hogy orvoshoz kelljen menni!

2017. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen barom tanácsokkal, hogy ne görcsölj rá, nem kell foglalkoznod! Tudom, min mész keresztül, ez az amit az ember legkevésbé akar hallani. Okosat mondani nem tudok sajnos, csak azért írok, hogy tudd, nem vagy egyedül! Minap bevásárlás közben vagy 10 pocakos nőt láttam.., sírva mentem haza! Mi másfél éve szeretnénk babát, de nem lesz egyszerű. Egy lombikon már túl vagyunk, hamarosan jön a következő. Nem tudom, mennyi idősek vagytok, és mióta próbálkozok, de nem szabad sokat várni az orvoshoz fordulással.
2017. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Ha baromságnak tartod ,ha nem ez így van.

Minél jobban rá vagy állva a témára,annál jobban nem fog összejönni .

Mint írtam is,tapasztaltam.

Szóval hiába nem tetszik a válaszom és hiába pontoztál le,akkor is ugyanaz marad a véleményem.

2017. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

Erdekes en akarhogy nem akartam, megis ragorcsoltem megis 3 honap alatt ossze jott.. ha ennyire lelki egyensúlyon múlna nagyon sokan nem esnének teherbe. EZ BIOLÓGIA.


Kérdező: páros rendben van?

2017. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Tudom mit erzel! Nekem is voltak hasonlo erzeseim. Azt hiszem ez teljesen termeszetes! Nekem raadasul a doki azt mondta, hogy nehezen fog osszejonni bizonyos okok miatt. Elkeseredtem, teljesen elengedtem a dolgot, es a vizsgalat utan 1 honappal ossze is jott! Szoval magamon tapasztaltam, hogy a "nem szabad ragorcsolni" kozhely milyen igaz!Ja es teherbeeses elott 2 honappal elkezdtem szedni magneB6 vitamint. Persze lehet semmi koze a teherbeesesemhez, de egy probat meger ;)
2017. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2017. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!