Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más kisbabája is nagyon...

Más kisbabája is nagyon inaktív az ultrahangokon? Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kisbabám a 12. Hetes UH-n alig akart megfordulni, semmi nem hatott, hiába mentem sétálni, hiába köhögtem, mozgatták a gépet, benyomták a szívhangot hangosan, semmi. Elsőre még nyugtáztam is, hogy csak simán nyugodt gyerek.


A mai ultrahangon ugyanezt kezdte játszani, ma vagyok UH szerint 16+1.


Utána egyszer csak fordult. Nem zavarja semmi, úgy túlzottan nem is érdekli szerintem, ha vizsgálják.


Szerintetek ez jelent valami problémát? Kezd aggasztani :(


Semni rosszat nem mondtak, a vizsgálatok is teljesen rendben vannak.


Volt valakinél hasonló?


2019. aug. 6. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyél a vizsgálat előtt valamit, pl egy almát, az kicsit felpörgeti a babát is.
2019. aug. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Majdnem 30 perc lett?! És? Az az alap nálunk, minimum 30 perc. Én volt, hogy 1-1,5 feküdtem a gépre kötve. Amúgy van három gyerekem részt vettem egynéhány UH-n, sosem vettem észre, hogy zavarná őket. Ha nincs probléma, ne kreálj...
2019. aug. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!