Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál gyereket? Ha igen...

Vállalnál gyereket? Ha igen miért, ha nem miért nem? Függetlenül attól, hogy van e gyereked, vagy nincs most.

Figyelt kérdés

#hsgssgs
2019. aug. 13. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Mielőtt megszületett az első 4-et akartam. Miután megszületett, többet. Megvan a 4, mindig is ennyit szerettünk volna, de nagyon gondolkozunk egy ötödiken. Imádjuk őket. 😊
2019. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vállalnék, ha lenne egy stabil párkapcsolatom és úgy állnánk anyagilag, hogy legalább egy gyereknek mindent meg tudnánk adni.
2019. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Vállalnék, ha EGYEDÜL is meg tudnék adni neki mindent és nem szenvednénk hiányt anyagilag semmiben. Ha ez megvan, azért vállalnám mert a világon a legjobb érzés a gyerekedtől szeretetet kapni.
2019. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem vállalnék, mert most tökéletesen jól érzem magam az életemben úgy, ahogy van. Egy kisgyerek gyökeresen megváltoztatna mindent, ami most boldoggá tesz. De az emberek változnak, úgyhogy lehet, hogy egyszer erősebb lesz a gyerek utáni vágy. Ha akkor is meglesz hozzá minden feltétel, akkor lehet, hogy vállalok.
2019. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Mert úgy érzem, hogy az én életem akkor lenne teljes, ha gondoskodhatnék egy gyerekről.


Ettől még nem vállalok most, mert a körülmények nem jók hozzá, és én nem hiszek abban, hogy akkor is normálisan felnő, ha nem kap meg alapvető dolgokat, csak szeretetet.

2019. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem vállalnék, soha nem is akartam. Egyszerűen nem vágyom rá.
2019. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Én akarok majd, de csak egyet :)) Még van 3,5 év az egyetemből mindkettőnknek (nekem és páromnak), aztán még 2-3 évig illik és kell is dolgozni egy munkahelyen, hogy normális gyed-et kapj. Utána jöhet egy baba, de csak egy. Azt akarom, hogy mindene meglegyen: tudjuk úszni járni, mást is sportolni, ami neki tetszik; hangszeren játszani, amin neki tetszik; nyelvet tanulni, ami neki tetszik...és ne kelljen se most, se később osztozkodnia a testvérein semmin. Nekünk is csak a veszekedés van belőle, a rokonságban is mindenki rosszban van mindenkivel, főleg ha az öröklésről van szó.
2019. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Belevágtunk. Őszintén megmondom, nem.tudom miért. Ferjem nagyon szeretett volna amúgy is és olyan természetesnek tűnt.
2019. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert szeretem a mostani kötetlen, szabad életemet a férjemmel, tökéletesen megvagyunk így kettesben. Egyáltalán nem vagyunk gyerekre.
2019. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!