Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy nézne ki a gyerekünk,...

Hogy nézne ki a gyerekünk, milyen szép lenne?

Figyelt kérdés

Cigany a baratom,de az az igazi fekete, vérbeli de mégse az a rossz fajta,en meg magyar feher bőrrel barna hajjal,szemmel ,

Az mondják.nagyon szep kreol bőrű lenne szép arccal (tudom egy gyereknel nem ez számít csak kíváncsiság) mondjuk sokan kerdezik hogy magyar letemre hogy tudok beilleszkedni közéjük,ezt en se tudom,pedig nem tudok cigányrol a csaladomban

Remélem jó kategória



2019. aug. 16. 10:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy az apai gének erősebbek, ezt olvastam egyszer, meg a barátom felől mindenkinek nagyon erős genjei vannak tehát nagyon hasonlítanak egymasra
2019. aug. 16. 10:59
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Én azt is olvastam, hogy a gonosz boszorkány mérgezett almával kínálta Hófehérkét. Hogy mik vannak! :)
2019. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Ezt sajnos nem lehet megmondani. A genetikátol függ, mi meg ugye azt nem tudjuk befolyásolni. Bár én úgy hallottam, hogy a sötét haj, bőr dominánsabb, de erre sem lehet adni 100%-ig. Vannak olyan sötét bőrű apukák, akiknek hófehér bőrű gyerekeik vannak. És persze fordítva is igaz.
2019. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor náluk mi a helyzet?

[link]

2019. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is a párom cigány. Barna bőre van, fekete haja,szemei is szinte feketék.

Én világos bőrű vagyok, kék szemű, szőke.


Első kisfiúnk tejfölszőke, kék szemű és fehérebb a bőre mint az enyém és egy az egyben rám hasonlít. Apától csak annyit örökölt hogy ő is fiú :D


Na, akkor ezzel az összes felvetésednek ellent mondtam. Semmi sem biztos, lehet ilyen lesz, lehet olyan. Én is olvastam sokat a genetikáról, öröklődésről, meg voltam győződve hogy a barna szín fog dominálni a fiamnál, és jéé mégsem.


A fő hogy egészséges legyen :)

2019. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Párom dédnagyapja cigány. Sem anyósomon, sem páromon nem látszik, a nagyobb fiunkon is csak akkor, ha nyáron kimegy a napra, kb 2 perc és már szép barna bőre van. Akisebb fiunk rikító fehér bőrű, mint én voltam. Párom Nagynénje 2 gyereke világos bőrű, világos hajú a legkisebb gyereke teljesen ellentétük, sötétebb bőr és haj.
2019. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!