Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy szülés óta...

Miért van az hogy szülés óta kisebb seb keletkezik a hüvelyemen szeretkezés után?

Figyelt kérdés

Gátmetszéssel szültem de csak kicsi vágás volt.

Állítólag.

Mindennek már lassan egy éve hogy szültem.

Kisbabám 5 hónapos korában szakítottunk most voltunk azóta együtt először újra(ismét úgy néz ki együtt leszünk) és valószínű hogy az 5 hónapos kihagyás miatt sértette fel egy kicsit a gát és hüvelytájékon a párom véletlenül szex közben?M@rmint hogy a hüvelyem az elmúlt időszakban nem volt ilyennek "kitéve".

Olyan kis apró szúrós fájdalom érzés van ott lent. Megnéztem kistükrön és semmi nincs ott. Mégis fáj.Tusol@s közben is f@j.Tegnap este voltunk együtt és egész nap mensis görcseim voltak pedig még csak pár napja múlt el.

És most a fehérneműmön kis enyhe rózsaszínes váladék volt fehér folyással keveredve.De most nemrég múlt el a mensesem. Így bekavart a tegnapi szex?

Mi a franc folyik itt?

Esetleg egy kis seb van ott amit nem l@tok?

Az vérzett?

Vagy felnyílt a gátmetszés hege?


2019. aug. 19. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Mi 6 hét után voltunk együtt újra a parommal. Nekem is fájt szülés után 2-3alkalommal a szex, de utána már olyan volt, mint azelőtt.Amikor fájt, akkor se volt semmi váladék,csak simán fájt. Én a helyedben megnézetnem ultrahangon. P
2019. aug. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és en is gatmetszessel szültem.
2019. aug. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden alkalommal sérül a gátam, 23 éve szültem. Kétszer varrtak, mert szétnyílt varratszedés után, akkor hegkimetszés, resutura. Három évig bírtam, akkor megműtötték újra, hátha jobb lesz, nem lett.
2019. aug. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nagyon száraz a bőröm, sokszor a síkossággal is baj van. Elég ha kicsit durvább a wc papír az is képes felsérteni. Pedig a szülésem óta még jobb a szex, mint előtte.

Viszont a görcsölés nem tűnik normálisnak. Nekem akkor görcsölt szex közben és után is, mikor gyulladásom volt. A biztonság kedvéért megnézetném magam egy orvossal.

2019. aug. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha gombák, vagy valami fertőzésem van. Menj el a nőgyógyászhoz.
2019. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami gombád vagy bakteriális fertőzésed van vagy hormonálisan nem álltál vissza teljesen, attól lehet sérülékenyebb a hüvely - bár a görcsök miatt gyanúsabb az első.
2019. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!