Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 33 hetes terhes leszek....

Tyimi96 kérdése:

33 hetes terhes leszek. Mikortól ajánlatos pakolni a bőröndöt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én kb ennyi idős terhesen készítettem el. Jobb, ha időben el van készítve, sosem lehet tudni,h nem érkezik e előbb a pici.
2019. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Kb ennyi idős voltam, mikor elkezdtem. Előtte csak nagyjából egy helyre tettem azokat a cuccokat, amiket vettem és a bőröndbe szántam. 36. hétre lett teljesen kész, rátettem a tetejére egy kinyomtatott listát amit majd akkor, indulás előtt kell berakni (telefontöltő, feltöltött fenyképező, víz, kaja, telefon, ilyesmi), hogy ne akkor kelljen gondolkodni. Mondjuk rohanunk nem kellett, indítani kellett a 41. héten...
2019. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
En is kb 34 hetesen kezdtem el osszeszedegetni a dolgokat, de veglegesen sajnos csak most 38. het vegere sikerult teljesen bepakolni, mindig hianyzott valami aprosag, szerencsere nem jott elobb a babo🙄😄 De abbol bajod nem lesz ha elobb megvagy vele, legalabb ilyen teren nem tortenhet varatlan kapkodas :)
2019. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ennyi idősen már a nagyja be volt pakolva
2019. aug. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Én is kB ilyenkor készítettem össze a csomagot. Sosem lehet tudni, mikor indul be vagy esetleg befektetnek.
2019. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Kb. nekem is megvolt ekkorra minden és összepakolva.
2019. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb. 38 hetesen pakoltam össze, a kocsi csomagtartójában volt végig, majd mikor 5 percesekkel indultunk a kórházba felkaptam a fogkefém még és úgy mentünk. Vicces volt, mikor megjelentünk a szülészeten kezemben a fogkefével, kérdezték, hogy csak ennyi cuccot hoztam? (Bár igazából másra nem is nagyon volt szükségem, mindent adtak a kórhában). 36 hetes koromig dolgoztam, 40+2 hetesen szültem.
2019. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is neki állok akkor 👌
2019. aug. 22. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!