Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elköttetni szeretném magam!...

Elköttetni szeretném magam! Mi a menete?

Figyelt kérdés

42 éves vagyok és három gyönyörű gyermek anyukája! Nem szeretnénk a férjemmel több babát ő is már 52 éves! Ugyanúgy van a 6 hónapos procedúra és mennyibe kerül ?

Köszönöm a választ!


2019. aug. 22. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Szia, nekem az utolsó császárommal együtt megcsinálták az elkötést is, nem került semmibe. A dátumot sem veszik szigorúan, simán lehet ráírni a kérelemre áprilisi keltezést, a kutya nem nézi. Szerintem ezt egy nap alatt elintézik.
2019. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Én is úgy tudom, hogy beadod a kérvényt, majd hat hónap múlva kell újra megerősítened, hogy még mindig szeretnéd. Kivéve, ahogy első is írta, ha valami nőgyógyászati műtéted lenne egyébként is, akkor hamarabb is lehet. Persze lehet, hogy van orvos, akinél lehet kicsit trükközni, ezt nem tudom. Szerintem a kórházban a nőgyógyászaton érdeklődj, akár először telefonon, hogy kell-e ehhez is időpont, és biztos adnak hozzá formanyomtatványt, és elmondják, hová kell küldened.
2019. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Komolyan veszik és nem ingyenes, ha nem épp egy másik hasi műtéttel van egybekotve, első.
2019. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mind a három termeszetes szülés volt így a 3. Után sem lehetett! Akkor az a menete ami volt eddig is! Köszönöm
2019. aug. 22. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
2x6 hónap várakozás van és nálunk pl nagyon szigorúan veszik (Zalaegerszeg), csak császár esetén lehet ezt megkerülni.
2019. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!