Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elköttetném magam. Mi ennek a...

Elköttetném magam. Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
3.babámat várom és mivel már nem szeretnénk több gyereket szeretném elköttetni magam. Valaki tudja hogy működik ez? Mennyibe kerül? Stb.... ahol szülni fogok csak álltalános betegtájékoztató van fent de konkrét információk nem nagyon.

2019. jan. 21. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha csaszar lesz, megcsinaljak ott helyben, HA elore kered :) ha nem, akkor a nogyogyaszodnal erdeklodj a folyamatrol!
2019. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Nőgyógyászatot kell először felkeresned.

2019. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal kérvényt kell írni a szülészet/nőgyógyászat vezetőjének, és 2x6 hónap a gondolkodási idő. De kérdezd meg a nőgyógyászod vagy ha nincs saját, a rendelésen biztos elirányítanak. Biztos azt is megmondják, mennyibe kerül, mert ez helyileg változhat. (Internet szerint 100-150 ezer Ft.) Be kell nyújtani papírokat is az indokláshoz (neked arról, hogy van 3 saját gyerek). Ha császár lesz, akkor tuti biztos hamarabb is megcsinálják műtét közben és nem kell kivárni (azért ne a 3. trimeszterre halogasd a kérvényt), ha nem, akkor viszont lehet, hogy ki kell várni vagy az időt vagy a gyógyulást/szoptatást lévén ez laparaszkópiás műtét (ezt nem tudom, én anno csak az első verzióra kérdeztem rá).

[link]


(Off: Én azt találtam, hogy 2014-től újra " (1a) * A művi meddővé tétel az (1) bekezdés a) és b) pontja szerinti személy kérelmére családtervezési célból 40. életévét betöltött vagy három vér szerinti gyermekkel rendelkező személynél végezhető el." [link]

2019. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bossszi ***** válasza:
Szia! Engem kéresre 3. Gyermek utan elkötöttek. Semmi papír nem kellett. Megbeszéltem az orvosommal és császár után megcsinálta. Igaz nekem volt több komplikáció, ami miatt nem is nagyon lehetne több gyerkőcöm. De 3. Gyermek után megszokták csinálni.
2019. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!