Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy birkoztatok meg egyedűl...

Hogy birkoztatok meg egyedűl apa nélkül babával?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Hogy érted? Úgy hogy nincs apa a képben vagy úgy hogy napközben dolgozik?


Nálunk az első verzió volt, jól elvoltunk, nem hiányzott semmi.

2019. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Anya nelkul tul eltem, nem is hianyzott. Apam novere meg a mama potolta a szerepet :)
2019. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem a gyereknek nagyobb probléma a csonka család, mint egy nőnek (szülőnek) egyedül "birkózni" egy gyerekkel.

Ráadásul egy baba eszik, alszik, nem császkál el, nem tudom ehhez minek kellenének ketten? ... ha már így alakult...

2019. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Bővebben? Elhagyott vagy csak keveset van otthon, vagy mi a gond?
2019. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Jol. Mindent ,ég lehet oldani, csak akarni kell. Lehet nyafogni és piytogni, meg lehet akarni es csinálni. Rajtad mulik
2019. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Törvényes házasságban maradtam egyedül 8 hónapos fiúgyerekkel. Egy percig nem éreztem birkózásnak, életem legszebb időszaka lett volna, ha a férjem halála nem árnyékolta volna be. Ha lehetne az aranyhaltól egy kívánságom, azt az időt kérném vissza. Imádtam minden percét. De nekem később sem volt gond a gyerek. Aranyos, kedves, egészséges volt, jól tanult. 10 éves volt, amikor ismét férjhez mentem, gondosan megválasztva a társamat, hogy a gyerekemet szeresse és az is őt.

Minden anyának olyan a gyereke és olyan az élete, amilyet alakít magának.

2019. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anett80 ***** válasza:

Az eleje nehéz, amig kisbaba, de mikor óvodaskorba lép, sokkal könnyebb. Nekem a gyerek most lett szobatiszta, nem kell babakocsi, a babakocsis időszak egy rémálom volt mert kevés helyen van lift vagy rámpa, csak a meredek lépcső. Mentálisan meg hozzászoksz a gondolathoz hogy egyedülálló anya vagy, engem nem zavar, igaz, minden rokonom, unokatesóm elvált, többen 2X is kis gyerekekkel, babákkal, az összes barátnőm is !!! ilyen a világ. Egy gyerekkel meg sokkal könnyebb anyagilag is, második nekem biztosan nem lesz!

Egy gyönyörű, kiegyensúlyozott, hosszú távú élettársi kapcsolatba jött a fiam, de 4,5 hónapos volt a babám (majdnem 5) mikor ez a csodálatos társ hirtelen, teljesen váratlanul elhagyott.A szüleimnél voltam éppen mikor gyorsan elköltözött, hogy ne kelljen magyarázkodni...

2019. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!