Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Huszonévesek akik egyedül...

Huszonévesek akik egyedül vannak mit éreztek?

Figyelt kérdés
22-26 éves fiúk akiknek hosszú ideig nem volt, vagy netán szüzek még, milyen érzés volt elköltözni egyedül egy albérletbe? Nem volt rossz érzés? Már érzem, hogy mennem kéne, de szerintem teljesen egyedül nagyon rossz lenne. Nálatok hogy volt ez?
2019. jún. 6. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
igazi önállótlan életképtelen vagy. ezért vagy egyedül és még mindig szűz vagy.
2019. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán értem, hogy mi mivel mihez hogyan kapcsolódik egymáshoz.

Én sokkal jobban szeretek egyedül lakni mint bárki mással. Az első 1-2honap izgalmas, de utána már irritál a másik jelenléte, egy olyan mi a fszt vagy itt érzés..

Saját vélemény, ami simán lehet, hogy nem normális.

2019. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
84%

Mert más érzés ha úgy költözök el albérletbe, hogy előtte dugtam már?


Ha úgy érzed, hogy menned kéne akkor menj. Ha egyedül érzed magad, menj el és találkozz a barátokkal vagy hívd át őket... Nap közben csak emberek között vagy, elmész munkába, boltba, stb. Vagy egész nap nem mozdulsz ki?

2019. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
1-2 hét alatt megszokod. Egyébként meg áldás ha egyedül vagy,nem kell mások hülyeségeit elviselned meg alkalmazkodni. Ráadásul ha már a nőprobléma kérdése is felvetődött azért a nők szemében vonzóbb az,ha nem úgy kell menni a pasijukhoz,hogy közben az albérlőtársai ott tesznek vesznek. Szerintem minden téren jobban jársz így,ha meg tudod fizetni egyedül az albérletet.
2019. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Riki miller ***** válasza:
0%
Én úgy vagyok ezzel hogy jobb egyedül lenni, nyugis meg minden, de néha kell a husi...
2019. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
honnan? otthonrol? csak azert ne koltozz, mert huszoneves vagy. majd ha tenyleg lesz ra okod, hogy elkoltozz, akkor nem is lesz olyan rossz erzes, mert ertelmet fogod latni.
2019. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

1. szerintem teljesen irreleváns hogy szűz vagy-e vagy nem az önálló életkezdés szempontjából

2. Ha nincsen barátnőd, akivel dughatsz, ha összeköltözöl, költözz össze egy fiú (vagy akár lány) haveroddal, akivel nem dugtok, és nem vagy egyedül. Nem szükséges szexelni a lakótárssal, én több évig éltem így, semmi gond nem volt belőle, csak olcsóbban megúsztam az albit és jókat buliztunk a lakótársakkal

3. Ha önállóan élsz, nem anyuci szoknyája alatt, aki ágyba hozza neked a kakaót, akkor lehet, hogy megjön az önbizalmad, és nagyobb esély van arra, hogy elvesszed a szüzességed. A haverokkal kivett albibe kb 100x kevésbé ciki fellhozni egy csajt dugni, mint anyu és apu szobája mellé, hidd el nekem, tapasztalatból mondom.

2019. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs igényed rá, kár erőltetni. Nálam úgy indult, hogy volt egy "nem férek el itthon" érzésem. Ezt viszont megelőzte 5 év kollégium. Az volt ebben a pozitív, hogy lialakíthattam olyan új szokásokat, amik nem fértek meg az otthon diktált renddel. (Semmi züllés). Például a koleszban magamra főztem, és rájöttem hogy szeretek dolgokat, amiket a szüleim nem szeretnek, vagy nem tartanak normálisnak. Ha ezeket otthon kértem, anyám furán nézett rám. Ha én akartam megcsinálni magamnak, még furábban nézett rám :D. Szerintem egy anya nem szereti, ha a gyereke magára főzne, amikor otthon van, mert az anyukák szeretnek minket ellátni. Egy másik sarkalatos kérdés volt az, hogy szerettem hajnalban kijárkálni és sétálni. Ugye az egyetemi koleszban a kutya nem kérdezi, hová megyek fél hatkor. Introvertált vagyok, utálom a tömeget és a zajt. Hajnalban nyugodt a város. Nyitásra mentem vásárolni a boltokba. Aztán a nyári szünetben meg nem bírtam magammal otthon. Forgolódtam, kitéptem volna a hajam, úgy mentem volna otthon is kifelé, de valahányszor elindultam mindig hülyének néztek. Miért kell nekem elmenni, amikor ők még alszanak? Miért éppen hajnalban? Ezek általános súrlódások voltak és még ezer apróság. Amellett, hogy szeretem őket és igazán nagyon sosem veszekedtünk, ha még otthon élnék, valaki a diliházban lenne. Vagy én, vagy ők. Egyszerűen eljön az idő és érzi ezt mindkét fél. Sokat segítettek a szüleim. Az első albérletben ők tették le a kauciót, mert én pályakezdőként képtelen lettem volna kipengetni. De megértették, hogy mennem kell. Egy városban maradtunk, gyakran hazaugrom hozzájuk. Nem vagyok egyedül, csak egyedül lakom. :) Gyereknek gyerekszoba kell, felnőttnek felnőtt lakás.
2019. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
77%
Én a falra rajzoltam egy lakótársat.
2019. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk én sem értem mi az összefüggés a szüzesség és az albérlet között.


Amúgy én eddig szobát béreltem, de lassan ki fogok venni teljes albérletet, mert egyszerűen gyomorgörcsöm van attól, hogy másokat kell kerülgessek a helyen ami elvileg az "otthonom".

2019. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!