Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám meggyőzni...

Hogyan tudnám meggyőzni édesanyámat, hogy engedjen el egyedül?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 3 éve van párkapcsolatom egy japán nemzetiségű fiúval, eddig mindig ő utazott hozzánk, jövőre viszont hivatalos vagyok hozzájuk Japánba, de anya hallani sem akar róla, meg van áldva, hogy elrabolnak a reptéren, vagy elveszek. Mit mondhatnék neki? Akkor már 18 éves leszek.
2019. jún. 24. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Ha 18 vagy oda mész ahova akarsz. Persze ha ki tudod fizetni az utazást, ottani tömegközlekedést, szállást, kaját.
2019. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Hiába leszel 18 éves, amíg anyukád tart el, az teszed, amit ő mond. Én sem engednélek el Japánba, ismeretlenekhez, ismeretlen körülmények közé.
2019. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Mit kéne mondani? Anya, addigra 18 felett leszek, utazhatok egyedül.

Ne kérj engedélyt, csak közöld vele a dolgot.

Hány embert rabolnak el a repülőtereken? Honnan veszi ezt a hülyeséget? Egy átlag magyar busz vagy vonatàllomàson több attrocitàs ér, mint egy nemzetközi repülőtéren, tele kamerával és biztonsági őrrel. Pont hogy a reptereken van óriási ellenőrzés 9/11 óta.

Eltévedni nem nagyon lehet, minden ki van táblázva, gondolom angolul tudsz. Meg nyilván kimegy eléd a párod a reptérre.

Szóval nem értem miért aggódik..

Nem tarthat burokban.

2019. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
A 3 év alatt hányszor találkoztatok? Nem hinném, hogy hetente repül el hozzád. Biztos, hogy igazi párkapcsolat ez?
2019. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
NapiKamu
2019. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Melyik manga szereplőbe vagy szerelmes? :D Kár, hogy nem írtad még oda a kamudba, hogy a cseresznyefa virágzásra mész. :D
2019. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

"3 éve van párkapcsolatom "


14 évesen párkapcsolat? Inkább virtuális gyerek csetelgetés.

Mondd már meg hányszor és kivel repülte át a fél világot egy gyerek?

2019. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

7# a csávó simán lehet idősebb, sehol nem írta a korát.

Bár szerintem ezen felesleges rugózni, 18 lesz a kérdező mire repülne. Egyáltalán nem gáz vagy veszélyes dolog. Más kérdés, hogy ki fogja fizetni. Átlag családi költségvetésbe nem hiszem, hogy belefér a repjegy. Tokióba pl jövő nyáron olyan 200 ezer körül van a retúr repjegy. +útlevél, költőpénz stb.

Ki fizeti? Ez is lehet gond szerintem.

2019. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Anyagiakat én állom:) Köszönöm azoknak akik ténylegesen a kérdéssel kapcsolatban írtak, ment a zöld kéz!
2019. jún. 24. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha az anyagiakat teljesen te állod, akkor tényleg oda mész ahova akarsz.
2019. jún. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!