Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki meg idegesit, amikor...

Valaki meg idegesit, amikor az anyukak tobbes szamba beszelnek a gyerekukrol?

Figyelt kérdés
Mire jo az ilyen ,,4 honaposak leszunk" meg tarsaik szoveg? Vagy csak en nem ertem oket?
2019. aug. 29. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom,en nem szoktam igy beszelni,kulon figyelek is ra,hogy meg veletlenul se. Szoktam mondani,hogy szenvedunk a fogzastol,de ott tenylegesen szenvedunk mindketten 😩
2019. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak a ,,nem alszunk" fordul elő de ez valóban így van :D
2019. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Engem igen. De nem csak anyukák szokták ezt mondani,mert halottam olyat egy osztályfőnöktől,hogy "Harmadikasok leszünk".
2019. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Nem, csak a te életed olyan unalmas, hogy ilyenekkel foglalkozz.

Nem ettől lesz valaki jó vagy rossz anya, ember, értelmesebb dolgokra kellene odafigyelni.

Ha szülés utáni depressziód van, keress fel egy szakembert.

2019. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
A "4 hónaposak leszünk" még nem gáz, de a "nem kakiltunk 4 napja" már kicsit az
2019. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Friss a regisztrációd vagy eddig kerülted a gyerekes topicot?? Mert havonta megy emiatt itt a hiszti. De ténlyeg, havonta legalább 1x jön valaki ide panaszkodni. Alá meg százával írnak :D Úgyhogy nem, nem vagy egyedül.
2019. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Az 'n' betűd hiánya 1000x jobban zavar
2019. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Ezerszer idegsitobb hogy szamban helyett szamba irtal...
2019. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
4# senki nem mondta, hogy ettől valaki rossz anya... De attól még idegesítő...
2019. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Általában első babás anyukák betegsége ez a kakiltunk, kúszunk, mászni tanulunk szöveg, ami egyetlen esetben elfogadható, mikor szenvedünk a fogzástól. Mert ott anyuka is szenved, és a baba is. De helytelen a fogzunk megfelelője, vagy az 5 fogunk van is.

Engem irritál, akkor szoktam így mondani, ha valaki mondjuk az orvosi váróban kezd el így beszélni, én pedig kicsit utánozom 😂

Amúgy attól is kiborulok, ha valaki a helyesírására sem figyel...(Tudom, gyorsan írtál, meg amúgy sem kötelező helyesen írni az éreccségin).

2019. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!