Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki meg idegesit, amikor...

Valaki meg idegesit, amikor az anyukak tobbes szamba beszelnek a gyerekukrol?

Figyelt kérdés
Mire jo az ilyen ,,4 honaposak leszunk" meg tarsaik szoveg? Vagy csak en nem ertem oket?
2019. aug. 29. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Mondanám hogy idegesít de nincs is gyerekem aztán a barátnőméről én is képes vagyok így beszelni. Pl elestünk de nem sírtunk 🤦🏼‍♀️ pedig eskü én nem estem el. Bár az tény, hogy én se sírtam 🤣
2019. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
Uhh, halálra idegesít. Meg szoktam kérdezni, hogy te is, vagy csak a baba? Erre általában észbe kapnak...
2019. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó, ne álltasd magad, hogy isten vagy, nem kap észbe ilyenkor, hanem azt gondolja, hogy mekkora bunkó vagy.
2019. aug. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Engem sokkal jobban idegesít, mikor idióták hülyeségeken rugóznak, vagy pl. mikor valaki képtelen helyesen leírni két mondatot.
2019. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Ezt azert jol megkaptad kerdezo a SZAMBA vegett 🤣🤣🤣🤣
2019. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy gondolom istennek magam, de a többes szám miatt muszáj megkérdeznem, hogy helytelenül beszélnek, vagy tényleg az anyuka is bekakilt, ő se cicizett ma eleget, neki is sikerült átfordulni és ő sem szeretett volna reggel felöltözni, esetleg neki is pisis volt a pelusa?
2019. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Látod, veled van a baj, mert visszakérdezés nélkül nem tudod eldönteni, hogy minketten pelust cseréltek-e vagy csak a baba.
2019. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!